fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusko sa pochválilo úspechom v Sevastopoľskom zálive, armáda údajne odvrátila všetky útoky dronmi

Miestni predstavitelia konštatovali, že trajekty a lode dočasne zastavili premávku v zálive, ukrajinská strana útok dronmi nepotvrdila.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.10.2022 (Webnoviny.sk) – Ruské námorníctvo vraj odrazilo útok dronmi v Sevastopoľskom zálive na ukrajinskom polostrove Krym, ktorý Rusko anektovalo v roku 2014.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Lode Čiernomorskej flotily odrazili útok dronmi vo vodách Sevastopoľského zálivu,” uviedol na komunikačnej platforme Telegram Moskvou dosadený gubernátor Sevastopoľa Michail Razvožajev. „V meste nebolo nič zasiahnuté. Zostávame pokojní. Situáciu máme pod kontrolou,” dodal.

Miestni predstavitelia konštatovali, že trajekty a lode dočasne zastavili premávku v zálive. Ukrajinská strana útok dronmi nepotvrdila. Informuje o tom portál news.sky.com.

Viac k témam: Drony, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusko sa pochválilo úspechom v Sevastopoľskom zálive, armáda údajne odvrátila všetky útoky dronmi © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií