fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nemá vkus? Matej Sajfa Cifra šokoval novým videom. Tieto tenisky si chcel obuť k slávnostnému obleku

Máte tip? napíšte nám mailom

Matej Cifra, ktorého všetci poznáme pod prezývkou „Sajfa″, len nedávno zverejnil na svojom youtubovom kanáli video. Kúpil si nové tenisky. Aký príbeh sa za nimi skrýva?

Fanúšikov vo videu vyzýva k odpovedi na otázku, či je pravda, že má skutočne zlý vkus. Keďže Sajfa je obľúbeným moderátorom, youtuberom a dokonca bývalým učiteľom, málokto by uvažoval nad tým, že jeho vkus môže byť nevhodný. Dokonca má za manželku krásnu moderátorku a redaktorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú. Prečo o ňom teda pochybuje?

Manželke sa nové tenisky nepáčia

Sajfa si sympatie širokej verejnosti získal svojím vysokým intelektom a nepopierateľným zmyslom pre humor. S radosťou sa s nami prostredníctvom videí podelí o zážitky aj zo súkromného života. Len pred týždňom zverejnil video s názvom Darček na narodeniny pre Verču, v ktorom prezradil, že svoju manželku túži prekvapiť výletom do Paríža.

Vo videu Mám ozaj zlý vkus? sa Sajfa pýta, či sú tenisky značky Nike kombinovateľné s čiernym rolákom a sakom. Duchaplná otázka a túžba byť trendy je doplnená jeho vtipnými poznámkami. Priatelia ho presviedčajú, že v žiadnom prípade takýto outfit nie je vhodný.

Prečítajte si tiež:
Trojročný chlapec bol nezvestný dva dni. Povedal, že sa túlal po lese s medveďom
Zdroj: youtube.com

Názor na nové tenisky Sajfa zhodnotil takto: „Našiel som ďalšie tenisky, ktoré sa mojej Veronike nepáčili, asi mám ozaj zlý vkus. Veď to ani nie je vôbec zložité! Jej sa predsa nepáčia žiadne, čo si zadovážim.″ 

I keď nie je jasné, či si Cifra na oslavách Veroniky obul vysnené tenisky, počas videa ich nosil neustále. Veronika na svoje tridsiate narodeniny dostala množstvo darčekov, ale jeden od osemročného dievčatka značne vyniká. Aký darček jej darovalo, spolu s teniskovou dilemou, si môžete pozrieť v tomto videu.

Zdroj: Youtube.com/Sajfa

Zdroj titulnej foto: facebook.com/Matej Cifra

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií