fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Samsung Galaxy X bude vybavený 4K skladateľným displejom a príde v roku 2017

Máte tip? napíšte nám mailom

Pred niekoľkými týždňami spoločnosť Samsung oznámila skutočnosť, že v roku 2017 chystá smartfón so skladateľným displejom. Aby sme boli presnejší, jednalo sa o informáciu, ktorá bola “vypustená” v roku 2014. Dnes však táto technológia naberá na obrátkach a sny sa stávajú skutočnosťou.

Posledné informácie prichádzajú z prostredia Číny. Podľa oficiálnych prehlásení spoločnosti Samsung, v roku 2017 uzrie svetlo sveta 5 vlajkových lodí. Štyri z nich môžeme už teraz predpovedať:  Galaxy S8, S8 Edge, Galaxy Note 7 a Note 7 Edge.

Video s konceptom skladateľného displeja – prelom 2013/14


Práve piatou vlajkovou loďou by mal byť Samsung Galaxy X vybavený 4K skladateľným displejom. Displej má obsahovať tzv. PenTile subpixel usporiadanie a zložiť ho budeme môcť na polovicu – čiže ako peňaženku. To je zatiaľ všetko, čo je o novom smartfóne známe.

Ak Samsung vyšle na svet túto skladateľnú loď, budeš mať o ňu záujem? Svoje myšlienky nám môžeš postnúť do komentov ;-).

Zdroj: phandroid.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií