fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Separ ukázal archívnu fotku z roku 2003! Takto vyzeral aj spolu s Dame-m

Máte tip? napíšte nám mailom

Jeden z najúspešnejších slovenských raperov, Separ, sa rozhodol svojim fanúšikom ukázať archívnu fotografiu, na ktorej je aj s raperom Dame-m. Spoznal by si ich?

Separ sa touto fotkou z archívu pochválil nielen na svojom Instagrame, ale aj na Facebooku a fotografia zožala medzi fanúšikmi veľký úspech. Raper k nej pridal aj parádny popis:

“Toto je fotka z roku 2003/4 kedy sme mali s @adamvandameprvy spolocny koncert, vo Vrakuni v Bratislave v podniku u Draka.. 19XL mikiny, zaclony a 17 kamošov pod stejdžom.. Halucinacia je, ze sme tu uz 15 rokov a ze sme z uplneho hovna uplietli extremny bič.. Na turne bolo na mna bracho 17/18000, smutnucky ostal z toho nejeden ko*otek, stvor platina za #Pancier no stale nejsom sýty, som Lebron James SK rapu tak to pochopte..😂 s Damem sa poznam vis kolko? 25 rokov, to co je?!?!! Pozri jaky bol malicky.. potom zaje*al za leto 15cm.. aj vo vyske aj v ko*ote😂😂😂😂”

separ-a-dame

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií