fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sexsymboly 20. storočia – TOTO sú muži, za ktorými šaleli všetky ženy!

Väčšinou sa hovorí o kráse žien. Ženy sa ale tiež rady pozrú na mužské sexsymboly, pretože za pekným chlapom sa otočí nejedna hlava. 20. storočie je plné veľkých fešákov.

Máte tip? napíšte nám mailom

James Dean

Bol rebelom bez príčiny. Tri filmy z neho urobili svetovú hviezdu, ktorú milovala nielen Amerika. Medzi sexsymboly sa zaradil veľmi rýchlo a fanúšičky sa nevedeli dočkať chvíle, kedy ho uvidia naživo. Jeho šibalské oči, chlapčenský úsmev a vyčesané vlasy boli povestné. Žiaľ, ako rýchlo zažiaril, tak rýchlo zomrel. Svoje Porsche 356 Speedster pomenoval Little Bastard, čo mala byť narážka na jeho výšku a aroganciu a drzosť, ktorá pre neho bola povestná. Pri rýchlej jazde sa zrazil s protiidúcim vozidlom a vyhasol tak život jedného z najnezabudnuteľnejších hercov 50. rokov.

Marlon Brando

Mladý fešák v bielom tričku a motorkárskej bunde. Aj tak si mnohí pamätajú Marlona Branda, ktorý sa vo filme obdivoval neuveriteľných 50 rokov. Nezabudnuteľné je aj jeho stvárnenie Krstného otca. Bol veľmi talentovaný a zvládal rôzne herecké úlohy. Ku koncu svojho života sa stiahol z očí verejnosti, vo veku 80 rokov zomrel.

Tony Curtis

Korene mal aj na Slovensku a z jeho krásy ženy padali do kolien. Nie je prekvapivé, že sa šesťkrát oženil a päťkrát rozviedol. Tony Curtis bol jednou z hviezd skvelej komédie Niekto to rád horúce. Tam učaril aj Marylin Monroe a v ženských šatách baví ľudí dodnes. Nebol len krásavcom a nadaným hercom, rovnako bol aj maliarom. Zomrel ako 85- ročný a zanechal po sebe viac ako 100 hereckých úloh.

Paul Newman

Ďalší fešák, ktorého mama bola Slovenska. Svoju kariéru rozbehol na slávnom newyorskom Broadwayi, ale učaroval mu film. Modrooký fešák predviedol svoje herecké umenie v mnohých drámach, westernoch i romantických filmoch. Vo veku 83 rokov podľahol rakovine pľúc a právom ho označili ako jedného z najlepších hercov všetkých čias.

Alain Delon

Francúzsky herec Alain Delon by mohol  mať veľa prívlastkov. Aj keď jeho krásne oči vyzerali nevinne, bol veľkým sukničkárom, karieristom a búrlivákom, ktorého sprevádzali škandály. Hoci bol výbušný, ľudia ho zbožňovali a jeho meno prilákalo do kín davy. Jeho charizma bola očarujúca a priniesla mu významné úlohy. Momentálne sa zotavuje z mozgovej príhody.

https://www.instagram.com/p/B2rZB95nCLg/

Robert Redford

Patrí medzi najvýraznejšie americké sexsymboly. Modré oči a symetrická tvár ho dostali nielen do sveta filmu, ale aj na titulky časopisov. Na väčšine z nich bol opálený s obnaženou hruďou, blond vlasmi a širokým úsmevom. Herectvo miloval, ale chcel dokázať viac, preto založil produkčnú spoločnosť a filmy tiež režíroval. Momentálne je v hereckom dôchodku.

Elvis Presley

Jeho život bol plný drog, alkoholu a krásnych žien. Elvis Presley patrí k najslávnejším spevákom, ktorého dodnes imitujú nielen v súťažiach, ale aj v rôznych show. Zomrel v roku 1977 na infarkt spôsobený nadmernou konzumáciou liekov. Hneď po jeho smrti sa objavili špekulácie, že žije a svoju smrť len predstiera, aby si oddýchol od svojich fanúšikov.

https://www.instagram.com/p/B3D6z4TlR5h

Prečítajte si tiež:

Vieš, ktorí herci takmer zomreli pri natáčaní filmu? Ide o hercov svetových formátov!

Máte svojho obľúbeného herca minulého storočia? Podeľte sa s nami o svojich miláčikov.

Zdroj: teraz.sk csfd.cz  hnonline.sk  pravda.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií