Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Silvia Šuvadová na stretnutí s Andrejom Dankom: „Cítim božiu prítomnosť.“

Známa spiritualistka Silvia Šuvadová zažila počas náhodného stretnutia s Andrejom Dankom neopísateľné pocity.  

Okolo Andreja Danka je vždy tak trochu rušno. Ako predsedu parlamentu ho často vidíme najmä na televíznych obrazovkách. Najčastejšie kvôli tlačovým besedám, no často príde ako pozvaný hosť aj do mnohých televíznych či rozhlasových relácií. Neslávne známy je aj vďaka svojmu prejavu, v ktorom sa mu minimálne raz podarí povedať niečo, čo nedáva žiadny zmysel. Aj to bolo zrejme inšpiráciou o tom, aby vznikla kniha, ktorá obsahuje množstvo citátov“ od Andreja Danka. Do histórie sa zapísal hlavne tento: 

„Žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku. Ale žiaden iný človek nedokáže rozdať toľko zla, poníženia a urážok inému, je to dané len nám, ľuďom.“

Silvia Šuvadová a jej stretnutie

Nedávno sa s predsedom parlamentu stretla aj známa spiritualistka Silvia Šuvadová. To, čo povedala po stretnutí s Andrejom Dankom pobavilo celú verejnosť.
Silvia je známa najmä tým, že ju očarujú nadprirodzené veci. Svedčia o tom nielen jej zjav a štýl prejavu, ale aj názory, ktoré verejne prezentuje. Nedávno sa na svojom Facebooku pochválila aj spoločnou fotografiou a opísala pre ňu neuveriteľný zážitok.

„Pred pár dňami sme nahrávali ďalšiu reláciu glosátorskej show Takže tak, ktorú vysiela nová slovenská internetová televízia Mall TV. Moderuje ju Juraj Šoko Tabaček. Jednou z tém, ktoré vždy preberieme je aj politika. V tejto časti bola jedna otázka o Mariánovi Kotlebovi a o tom, prečo šiel do Egypta na dovolenku. Tak som dala také, akože vtipné, že hnedí asi chceli byť s hnedými a možno chceli len preskúmať terén…“ začína hovoriť o svojom silnom zážitku Silvia Šuvadová.

Potom vraj povedala, že človek, keď si plánuje osud pred týmto zrodením, chce rásť, vyvíjať sa a ísť po tej svojej najrýchlejšej ideálnej vývojovej ceste. Sme na nej vraj odvážni, optimistickí tam hore, kde si plánujeme náš osud a myslíme si, že to tu na zemi na tomto bojisku všetko hravo zvládneme. Lenže potom sa narodíme a zabudneme. Aspoň teda podľa Silvie Šuvadovej.

Božia podstata

Túto myšlienku zrejme adresovala Marianovi Kotlebovi, pričom zdôraznila, že by sme mali byť opatrní aj v spôsobe, akým sa na človeka pozeráme a hodnotíme jeho život a skutky.Vždy, keď sa zadívame na človeka a snažíme sa vidieť jeho božiu podstatu, pomáhame jemu i sebe. Keď zvyšujeme jeho energiu, zvyšujeme aj tú svoju. Keď podporujeme jeho rast, jeho rozpamätanie sa, podporujeme aj ten svoj vývoj. To je karma, to je zákon,“ filozofovala Silvia Šuvadová nad životom.

https://www.instagram.com/p/B0QhvmyIbGG/

Vo svojom príspevku opisovala aj stretnutie s adminom Zomri.

Keď som stretla chalana zo Zomri, práve pri natáčaní v Mall TV pred niekoľkými mesiacmi, tiež som bola v šoku, tak ako mnohí z vás, ktorí videli moju fotku s ním, ale cítila som božiu prítomnosť a nedalo sa hnevať ani nič iné. V tej chvíli som nedokázala vidieť ani cítiť to všetko, čo oni o mne písali. Bola tam len láska, smiech a Boh. Stalo sa vám to niekedy?“ spýtala sa fanúšikov Silvia.

Aj Andrej Danko dokáže ľúbiť

Vyvrcholenie jej statusu na sociálnej sieti bolo stretnutie s Andrejom Dankom. Vraj počas stretnutia cítila božiu prítomnosť.

Energie boli vysoké a na nič iné za tých pár momentov ako na úsmev, krátku milú konverzáciu a fotku nebol priestor a čas. Snažím sa zdieľať poznanie, že aj keď človek urobil niečo, čo sa mnohým nepáči, dokáže mať momenty napojenia na Božstvo, na radosť a aj on dokáže ľúbiť. A keby ste sa aj vy vyskytli v tej prítomnosti, nevedeli by ste súdiť, hnevať sa, lebo by ste videli pred sebou jedno z božích detí. Teraz sa vám to zdá inak, ale keď ste vo vysokých frekvenciách, všetko zlo, hnev, bolesť a súdenie tam nemá vstup,“ povedala na adresu Andreja Danka Silvia Šuvadová.

View this post on Instagram

Ďakujem, že som si mohol vyskúšať vojenskú prilbu.

A post shared by Andrej Danko (@andrej_danko_official) on

Zdroj: Facebook

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií