fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Slovensku štartuje nová internetová televízia: Jej súčasťou bude Adela Vinczeová, Juraj Šoko Tabaček či admin Zomri

Máte tip? napíšte nám mailom

V týchto dňoch štartuje nová internetová televízia. Ťažnou silou televízie budú mnohí známi herci, moderátori, ale aj známy stand-up komici. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že mladá generácia už nepotrebuje vysedávať hodiny a hodiny pred televíznou obrazovkou. Dnes sa popularite tešia najmä sociálne siete, no mnohí z nás trávia svoj voľný čas aj pozeraním online seriálov či filmov. Spoločným menovateľom všetkých uvedených činností je internet.

Nová internetová televízia

Ak ste v poslednej dobe zanevreli na televíziu kvôli nedostatku kvalitných programov či nevhodnému výberu filmov, možno vás potešíme. Na Slovensku totiž štartuje nová internetová televízia, ktorá sa nazýva Mall.tv.

Tvorcom nového projektu je známy režisér, scenárista a herec Dano Dangl, ktorého všetci poznáme ako kapitána z obľúbenej zábavnej relácie Milujem Slovensko. Okrem toho sa podieľal aj na produkcii Partičky, Kukátka či filmu Cuky Luky vo filme.

Spoločne so svojím tímom pripravil 12 nových projektov a slovenskému divákovi tak ponúknu žánrovú všehochuť. Nebudú chýbať talkshow, či rôzne relácie o varení, ani seriály. Tvorcovia novej internetovej televízie ponúknu aj 12-hodinovú nočnú šou či živé prenosy z Lomnického štítu, Štrbského plesa alebo aj možnosť sledovať známe bocianie hniezdo v Bolešove.

Prečítajte si tiež:
Chémia medzi hlavnou hereckou dvojicou je fenomenálna, hovorí režisér Farelly. Oscarová Zelená kniha je v našich kinách

Projekt Dana Dangla

Televízia Mall.tv je už takmer rok známa aj u našich českých susedov. Pre rovnomennú televíziu je Slovensko druhá krajina, ktorá ponúka domácu tvorbu. Jej tvorcami nebude len Dano Dangl, ale ďalší známi umelci, ktorých mnohí poznajú z televíznych obrazoviek.

Nová internetová  televízia láka na známe tváre. Najväčším lákadlom budú Adela Vinczeová, Andy Kraus, Juraj Šoko” Tabaček, Marián Junior” Zimnýkoval, Silvia Šuvadová, Elena Podzámska či Anna Jakab Rakovská a Janka Kovalčíková. Medzi ľuďmi, ktorí budú súčasťou televízie patrí aj jeden z adminov satiristickej stránky Zomri, ktorá má svojich fanúšikov nielen na Facebooku, ale aj na Instagrame.

Juraj „Šoko” Tabaček bude mať vlastnú reláciu. Zdroj: mall.tv

Diváci sa môžu tešiť na seriál Kavej či na šou 7×7, do ktorej bude pozvaných sedem známych osobností zo slovenského šoubiznisu. Ich úlohou bude odpovedať na sedem zákerných otázok. Svoju vlastnú reláciu bude mať aj Juraj Šoko Tabaček”, s ktorým budú vtipnou formou na aktuálne témy debatovať štyria hostia.

Novinkou bude aj Nočná zmena, ktorá by mala byť najdlhšou, 12 a pol hodinovou talkšou na Slovensku. Moderátorské kreslo v nej obsadí známy moderátor Peter Šarkan” Novák.

Prečítajte si tiež:
Letné filmové novinky: Čo prinesú kiná v júli?

Prehľad a pestrý žáner relácií

Nová internetová televízia je dostupná na stránke sk.mall.tv. Televízia má prehľadný výber relácií, ktoré si môžete vybrať z viacerých kategórií.

„Prekračovanie hraníc audiovizuálnej tvorby je tým, čo sa pri internetovej televízii vyslovene ponúka. Zatiaľ sa nám to v rámci formátov, žánrov, jednotlivých spoluprác alebo zahraničných nakrúcaní darilo. V takom rozsahu, v akom vstupujeme na Slovensko, sme ale nikdy žiadne iné než české publikum neoslovovali,“ komentuje šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř spustenie trojmesačného pilotného vysielania pre medialne.etrend.sk 

Zdroj: aktuality.sk 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií