Slovák sa už nedokáže pozerať na našich politikov. To, čo si dal na plot, je hitom internetu

Slovák sa už nedokáže pozerať na našich politikov. To, čo si dal na plot, je hitom internetu

Istý muž zo Senca sa už nedokáže pozerať na to, čo sa v našej krajine deje a tak sa rozhodol najvyšším predstaviteľom poriadne naložil. Toto si zavesil na plot…

Momentálna situácia na Slovensku pohoršuje a znepokojuje azda celý národ. Ľudia sú nespokojní, vláda sa otriasa v základoch a vysokopostavení politici sa tvária, že sa nič vážne nedeje… K aktuálnemu dianiu sa rozhodol vyjadril aj muž zo Senca, ktorý si teda “servítku pred ústa” rozhodne nedal. To, čo si o politickej špičke myslí vyjadril jasne a poriadne originálne – na svoj plot zavesil bilboard, ktorý zrejme Fica, Kaliňáka, Bugára a Danka určite nepoteší, no u ostatných Slovákov zožal úspech a stal sa hitom internetu.


“Rozhodol som sa svoj plot “skrášliť” týmito fešákmi a jemne ironickým textom. Budú tam dovtedy, kým táto vláda neskončí. Súdruh Fico. Tento bilboard mi nezaplatil Soros, ale ja z VLASTNÝCH PEŇAZÍ, vymyslel som ho VLASTNOU HLAVOU (citujem Vás) a osadil VLASTNÝMI RUKAMI na VLASTNÝ PLOT,” napísal ku fotografii majiteľ domu a autor jedinečného bilboardu.

28951569_1550172918435332_920544863152242688_o-e1520589012901

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Spomaľte! Toto video vás donúti zamyslieť sa, prečo je dôležité jazdiť opatrne
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*