fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Video: Potápači objavili v Indickom oceáne sochu Panny Márie. Pri nohách jej ležalo toto!

Portál alianciazanedelu.sk informuje, že potápači našli v Indickom oceáne nezvyčajný úkaz. Socha Panny Márie Fatimskej ležala na dne oceána a pod jej nohami sa našlo toto.

Máte tip? napíšte nám mailom

Potápači našli sochu náhodne potom, čo mali v úmysle hľadať čiernu skrinku po páde lietadla. Socha je vysoká tri metre. Zvláštnosťou je, že napriek svojej výške a ťažkej váhe stojí na dne oceána vzpriamene a nemá na sebe zachytené žiadne morské riasy. Avšak okrem tohto nevídaného prírodného úkazu sa pri jej nohách nachádzajú krásne červené lupienky. Mali by sa ťahať smerom na hladinu, prekvapivo však stále zostávajú pri soche.

Niektorí ľudia tento objav považujú za zázrak. Iní si myslia, že je to vecou náhody, avšak už v minulosti boli zaznamenané viaceré nezvyčajné udalosti. Napríklad Portál svetlosveta.sk uvádza, že najvýznamnejšie zjavenie Panny Márie sa začalo vyskytovať v období od  2. apríla 1968 do roku 1971.

Moslimský autobusový mechanik vtedy uvidel na streche ženu. Myslel si, že ide spáchať samovraždu, ale až potom si všimol, že sa okolo nej nachádza čisté svetlo. Zjavenie trvalo niekoľko minút a opakovalo sa to trikrát za týždeň po dobu troch rokov. Nevysvetliteľný úkaz videl každý, kto sa vtedy na mieste nachádzal. Dokonca aj pápež Pavol VI. chcel mať podrobné informácie, preto sem posielal svojich vyslancov.

Prečítajte si tiež:
Kim Čong-un údajne prekonal operáciu srdca

Správa, ktorú poslali pápežovi, obsahovala nasledovné riadky: ,,Zjavenia sa uskutočnili počas rôznych nocí a pokračovali v rôznej podobe. Presvätá Panna Mária sa niekedy zjavila veľmi viditeľne, niekedy viac ako odraz svetla. Bolo ju vidieť v čase, kedy sa otvárali brány dómu. Niekedy aj na streche dómu. Keď si kľačiac uctila kríž, ten sa zaodel do svetla. Ľudí, ktorí sa prišli pozrieť na zjavenie, požehnávala. (…) Zjavenia trvali dlhú dobu, až 2 hodiny a 15 minút, ako tomu bolo v utorok 30. apríla 1968.”

Zjavenie Panny Márie v rómskej osade

Nie všetky obrázky Panny Márie možno považovať za zjavenie. V istej rómskej osade sa totiž stalo, že v televízore zostal zachytený jej obraz. Avšak nakoniec sa ukázalo, že išlo o chybu v programe. Následne sa tak stalo, že videoklip od Michaela Jacksona sa zasekol práve na snímke Panny Márie. Dovtedy obyvatelia rómskej národnosti verili, že išlo o niečo sväté. Do miestneho domu sa tak chodilo modliť aj niekoľko rodín naraz.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií