fbpx
ŠOK! Žena porodila priamo na nemocničnej toalete. Na svet však neprišlo dieťa, ale TOTO! Je to vôbec možné?

ŠOK! Žena porodila priamo na nemocničnej toalete. Na svet však neprišlo dieťa, ale TOTO! Je to vôbec možné?

Tehotenstvo patrí medzi najkrajšie obdobia v živote ženy. Napriek tomu, že nie všetky dni sú len “ružové”, nastávajúca mamička ich prežíva v šťastlivom očakávaní. Z príbehu tejto ženy vám však bude behať mráz po chrbte. Deň, kedy prvýkrát na ultrazvuku uvidela svoje “dieťa”, sa stal najhorší v jej živote…

27-ročná Britka Lauren Knowles si prešla peklom. Všetko sa to začalo tehotenským testom, ktorý ukázal pozitívny výsledok. Lauren a jej manžel Trent už mali 5 ročného syna Charlieho a zatúžili aj po druhom dieťatku. Pozitívny test ich veľmi potešil a spoločne sa začali pripravovať na prírastok do rodiny.

Spočiatku prebiehalo všetko podľa plánu, ale tretí mesiac tehotenstva ju zatiahol do nočnej mory. Ultrazvuk odhalil niečo, čo sa ani zďaleka nepodobalo na zdravo sa vyvíjajúci plod.

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Zomierajúce dievča vyhralo neuveriteľný súdny proces: Verdikt je poriadne mrazivý
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)