fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! Žena porodila priamo na nemocničnej toalete. Na svet však neprišlo dieťa, ale TOTO! Je to vôbec možné?

Máte tip? napíšte nám mailom

Tehotenstvo patrí medzi najkrajšie obdobia v živote ženy. Napriek tomu, že nie všetky dni sú len “ružové”, nastávajúca mamička ich prežíva v šťastlivom očakávaní. Z príbehu tejto ženy vám však bude behať mráz po chrbte. Deň, kedy prvýkrát na ultrazvuku uvidela svoje “dieťa”, sa stal najhorší v jej živote…

27-ročná Britka Lauren Knowles si prešla peklom. Všetko sa to začalo tehotenským testom, ktorý ukázal pozitívny výsledok. Lauren a jej manžel Trent už mali 5 ročného syna Charlieho a zatúžili aj po druhom dieťatku. Pozitívny test ich veľmi potešil a spoločne sa začali pripravovať na prírastok do rodiny.

Spočiatku prebiehalo všetko podľa plánu, ale tretí mesiac tehotenstva ju zatiahol do nočnej mory. Ultrazvuk odhalil niečo, čo sa ani zďaleka nepodobalo na zdravo sa vyvíjajúci plod.

Pokračovanie na ďalšej strane

Žena mala takzvané molárne tehotenstvo. Ide o stav, keď sa vajíčko síce oplodní, ale následne dochádza k spontánnemu potratu. Zistili u nej trofoblastické ochorenie, ktoré zapríčinilo, že namiesto dieťaťa jej vnútri rástlo niečo úplne iné! V maternici jej celý ten čas namiesto bábätka rástol obrovský nádor.

Prečítajte si tiež:
Attila Végh sa čoskoro stane otcom: Kedy sa narodí malý Attilka?

Napriek všetkým pesimistickým prognózam špecialistov, Lauren odmietala uveriť tomu najhoršiemu. Žena, ktorá prišla o vlasy, neustále uisťovala svojho manžela a príbuzných o tom, že sa určite zotaví. Prognózy lekárov však hovorili o opaku. Radili blízkym, aby sa pomaly začali pripravovať na najhoršie… Dlhé týždne ležala bezvládne v nemocnici a pomaly strácala aj poslednú nádej. Keď v tom zrazu…

Pokračovanie na ďalšej strane

Pociťovala bolesti v bruchu, tak sa rozhodla vstať z nemocničného lôžka a vydala sa na toaletu. Neskôr povedala, že bolesť sa dosť podobala tej, akú zažívala počas pôrodu ich prvorodeného syna. Že by sa teda lekári zmýlili?

Pokračovanie na ďalšej strane

Tam, priamo na nemocničnom záchode zažívala smrteľné muky, pretože jej z lona vypadol rakovinový nádor o veľkosti hrušky.

Napodiv sa začala cítiť oveľa lepšie a netrvalo dlho, kým sa úplne nezotavila. Bohužiaľ, malo to aj svoje negatíva – Lauren musela počkať aspoň jeden rok, aby sa opäť mohla pokúsiť otehotnieť. Niektorí lekári si dokonca mysleli, že už nebude môcť mať viac detí. Ona si to však nepripúšťa a je presvedčená, že konečne svitá na lepšie časy.

Prečítajte si tiež:
Domáci pôrod je zbytočný risk: Neohrozte život svojho dieťaťa

Jej ďalšie tehotenstvo prebiehalo bez problémov a dieťatko bolo pozorované na jednotke intenzívnej starostlivosti hneď po svojom narodení. Strach lekárov nebol teda neopodstatnený a rodičom sa narodila úplne zdravá dcérka.

 

Zdroj: https://fottik.blofi.sk/zena-porodila-v-nemocnici-na-toalete-na-svet-ale-neprislo-dieta-ale-nieco-uplne-ine/5/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií