fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ŠOK! Známa značka BMW končí! Čo ju nahradí?

Máte tip? napíšte nám mailom

Cieľom každého výrobcu je zaujať čo najširšie publikum a osloviť množstvo potenciálnych zákazníkov. Využívajú pri tom rôzne stratégie a podrobne premyslené taktiky. Spoločnosť BMW prichádza na trh s novou obchodnou značkou, ktorá bude zamerané na tie najluxusnejšie modely. Zabodujú?

Nová obchodná značka sa bude spočiatku týkať súčasného BMW rady 7 a i8, postupne sa však pridá aj model BMW rady 8 a veľké SUV X7, ku ktorým pribudne pripravovaný BMW i8 Roadster.

Tieto nové špeciálne modely bude možné rozpoznať najmä podľa novo navrhnutého loga kombinujúceho čiernobielu verziu prvého použitého znaku výrobcu pred 101 rokmi, na ktorom je celé meno spoločnosti – “Bayerische Motoren Werke”.

Keďže cieľom je osloviť najnáročnejších zákazníkov, okrem automobilov predajcovia ponúkajú aj široké spektrum nadštandardných služieb. Najzaujímavejším je program BMW Pure Impulse Experience pre majiteľov BMW i8, ktorý sľubuje bohaté lifestylové a cestovateľské zážitky. Čo si pod tým predstaviť? Majitelia získajú jedinečnú možnosť zúčastniť sa rôznych zaujímavých akcií, ako napríklad udeľovanie cien Grammy či ochutnávky v najvychytenejších Michelinských reštauráciách. A tomu sa už teda vážne povie lukratívny nadštandard, čo poviete?

Prečítajte si tiež:
20 000 skrutiek a na svete je hotové majstrovské dielo: 3D obraz vám svojou krásou vyrazí dych
BMW i8

 

BMW i8 Roadster
BMW SUV x7

 

Zdroj: https://autosalon.iprima.cz/novinky/necekana-zmena-luxusni-bmw-dostanou-nove-logo#utm_source=facebook&utm_medium=content&utm_content=test&utm_campaign=12

Foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:BMW_i8_Front_(left)_New.jpg

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:BMW_i8_Roadster,_GIMS_2018,_Le_Grand-Saconnex_(1X7A1876).jpg

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:BMW_at_IAA_2017_(31).jpg

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií