fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Starý umierajúci kocúr cítil, že jeho koniec je blízko. So svojím majiteľom sa rozlúčil skutočne dojímavo

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď je štvornohý priateľ členom rodiny…

Chlapík menom Andrew Bernhard mal svojho kocúra Andrewa už od strednej školy. Počas 15 rokov štvornohý priateľ prirástol k srdcu všetkým členom rodiny, ktorá sa oňho starala najlepšie, ako vedela a nič mu pri nej nechýbalo.

Počas posledného roka jeho života však bol veľmi chorľavý a slabý. I napriek tomu bol spokojný a denne priadol. No ako čas plynul, všetci rodinní príslušníci cítili, že Andrewov koniec je blízko. A cítil to i samotný kocúr. Ten poslednou cestou k veterinárovi položil svoju labku na majiteľovu ruku a držal ho po celú dobu.

Stratiť priateľa je vždy ťažké, či už je reč o ľudskom alebo zvieracom. Andrew Bernhard, ktorý na svojho kocúra nikdy nezabudne, je rád, že sa táto snímka stala virálnou, pretože vie, že takto spomienka na jeho štvornohého priateľa nikdy nevybledne.

Zdroj: people.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií