Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste single? Pozrite sa, koľko by vás stála vaša budúca priateľka!

Ste už dlho single a uvažuje o vážnom vzťahu? Pred tým by ste si však najprv mali zistiť, koľko vás bude stáť vaša budúca priateľka.

Pokiaľ si nájdete žienku, ktorá bude rada nakupovať, tak si pripravte peňaženku. Pokiaľ zoberieme do úvahy priemerné nakupovanie žien, tak minimálne dvakrát do mesiaca budete musieť navštíviť nákupné centrum.

Aby bola sexi oblečená

Priemerné nákupy: 2 tričká cca 15€, nohavice alebo sukňa 30€, topánky cca 40€, spodné prádlo (nové gaťky, pre vaše potešenie) 20€ a pár módnych doplnkov 15€.

Predpokladáme, že slečna nie je extrémne náročná na drahé značky.

Suma sumárum: 120€

Aby mala luxusnú postavičku

Ak chcete mať vzťah na dlhú dobu, priateľku by ste si mali udržiavať. V tom prípade by ste si mali pripraviť ďalšie peniaze.

Priemerná náklady na „údržbu“ priateľky: kaderník cca 20€, kozmetika 20€, nechty 15€, drogéria 15€ a pernamentka do fitka 20€.

Suma sumárum: 90€

Aby sa s vami nenudila

Aspoň raz mesačne dobrá večera cca 20€, kino 15€ (popcorn a cola), pár piatkových panákov v bare 20€. K tomu ešte pripočítajte nejakú tú ružičku, balíky kondómov a tankovanie benzínu aby ste ju mohli odviesť domov.

 

Na celý mesiac budete potrebovať približne 300€ na lepší chod vzťahu.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií