Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odpovede priamo od vás: 15 najhorších vecí, ktoré muži neznášajú na ženách!

Čo muži neznášajú na ženách? Túto otázku si azda aspoň raz položila každá jedna z nás. Vraví sa, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Tak či onak, asi od nepamäti jednému na druhom niečo menej, alebo viac vadí.

Vybrali sme sa preto do ulíc a zisťovali sme podrobnejšie, čo muži neznášajú na ženách. Tie najzaujímavejšie odpovede sme zhrnuli. Veď posúďte sami!

1. Fúha! Asi najviac, keď na prvom stretnutí začne rozprávať o deťoch. Nič proti nim nemám ale hneď to na mňa takto vybaliť, je dosť divné. (Marek, 26 rokov)

2. Úplne najviac neznášam dámske legíny. Sorry, dievčatá a ženy, ale je to veľmi nelichotivý kúsok. Pristane len ultra štíhlym dievčatám. Tie ostatné v nich vyzerajú ako jaterničky! (Tomáš, 24 rokov)

3. Niektoré ženy sú väčšie prasce ako muži. Býval som s nimi počas výšky a stačilo mi. Ten neporiadok…Všade tie rôzne veci na telo a tvár. Pravidelné chumáče vlasov a chlpov vo sprche… Ako vravím, niektoré. Tie ostatné milujem!  (Lukáš, 29 rokov)

4. Vždy ma strasie pri mastných vlasoch. Vadí mi olúpaný lak na nechtoch, ústa ako kačicanadpojené vlasy. Topkou je, keď tvrdí, že tie ústa cez pol tváre sú naozaj jej, ako aj vlasy, ktoré má akože od prírody dlhé a má ich v cope, kde vidieť tie spoje či ako sa to volá. Strašné! (Michal, 34 rokov)

5.Vždy ma odpudzovali kočky, ktoré sa hrali na drsné a najmúdrejšie. Veľakrát sú to krásne ženy, kým neotvoria tú svoju peknú papuľku. Mať svoj názor je jedna vec. Druhá je tváriť sa, ako by som bol len do počtu. Toto je skutočne anti-sexi! (Erik, 31 rokov)

6. Niektoré sú neúprimné a to mi fakt vadí! Podľa mňa to je to, čo muži neznášajú na ženách. (René, 18 rokov)

7. Ženy, čo nevedia úplne šoférovať a priznajú si to, mi prídu ok. Trhajú mi žily však ženy, čo sú zlé šoférky, ale nepriznajú si to! Ešte na vás trúbia a sú schopné vám aj vynadať. V takom prípade by mohli vyzerať ako topmodelky ale v mojich očiach sú úplne extra nič príťažlivé. Áno, zvyšujú mi tep ale pre iné veci. (smiech-poz.red.) (Tibor,38 rokov)

8. Stopne ma divné oblečenie. Topánky na štýl Uggy. V nich majú vyšmatlané nohy, maxi šaty v ktorých nepoznáš, kde majú ruky a nohy a ešte keď sú všetky nahodené, ako by ich jedna mater mala. Tie, čo sú ako cez kopirák! (Rasťo, 29 rokov)

9. Veci, ktoré muži neznášajú na ženách? Keď sa štyridsiatnička hrá na dvadsaťročnú. Aj veľmi pekné zrelé ženy sa dokážu strašne zoškarediť. Úplne zbytočne! (Andrej, 38 rokov)

10. Odpudzujú ma asi najviac …ženské nadávky. Najhoršie je, keď sa nahodí do detailu a začne potom nadávať, ako v štvrtej cenovej. (Marcel, 28 rokov)

Ak je nahnevaná a jej odpoveď? Nič mi nie je! Toto viac komentov nepotrebuje! (Alex, 22 rokov)

12. Nemusím baby, ktoré sa stále fotia na Instagram. Vkuse si musia všetko fotiť a natáčať a samé selfíčka! Niekoľkokrát som preto zrušil rande. (Maťo, 30 rokov)

13. Asi to, že sú viac na emócie a to my nie sme. Baby, pochopte nás, nerobíme vám to naschváľ!(smiech –poz.red.) (Igor, 25 rokov)

14. Najviac mi vadia baby, ktoré idú po peniazoch ako pes na kosť. Nemáš také auto alebo určité postavenie? Nemáš šancu! Pritom tie baby veľakrát nikdy nič nedokázali a hrajú sa len na nejakú úroveň. Takýmto babenkám odkazujem, dajte si pohov! Nie sme sprostí, zase tak dokonalé herečky, to teda nie ste! (Dominik, 42 rokov)

15. Keď štíhle dievča kričí, že je tlstá a musí schudnúť! Ja tomu skutočne nechápem. Kto mi toto vysvetlí? (Roman, 25 rokov)

Tak čo, muži? Našli ste sa v odpovediach? Alebo máte TÚ SVOJU odpoveď na otázku, čo neznášate na ženách?

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií