fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Strach pocítite až v kostiach: Najočakávanejšia TOP 5-ka hororov vo vás prebudí tie najhoršie obavy

Máte tip? napíšte nám mailom

Túžite sa báť aj na druhý deň? Pozrite si tento zoznam unikátnych hororov roku 2019.

US

Nový horor s názvom US dorazí do kín už v marci tohto roka. Film zrežíroval Jordan Peele, ktorý sa téme hororu venoval i pri filme Get Out. V minulosti získal Oscara, preto o kvalite jeho produkcie nemožno vôbec pochybovať. „Usiloval som sa priniesť odlišný pohľad na hororové filmy, na aké sme boli doteraz zvyknutí. Vsadil som na príbehy o monštrách, ktoré odrážajú naše najväčšie vnútorné obavy. Myslím si, že my sami môžeme byť pre seba tými najhrôzostrašnejšími nepriateľmi.″ V hereckom obsadení sa predstaví aj známa americká herečka Elisabeth Singleton Moss.

HAPPY DEATH DAY 2U

Film s názvom Všetko najhoršie z roku 2017 prekvapil fanúšikov hororov svojim zvláštnym dejom. Akoby sa vám páčilo uviaznuť počas svojho života v časovom kruhu? Neustále sa prebúdzať na svoje narodeniny, pričom na konci tohto dňa by vás niekto zabil. Milovníci tohto filmu sa môžu tešiť na jeho ďalšie pokračovanie, ktoré očakávame práve na Valentína. V hlavnej filmovej úlohe sa opäť predstaví herečka Jessica Rothe, ktorú poznáme z filmu La La Land. Tento nový horor bude ale niečím odlišný. Vrah si nepríde len po hlavnú postavu, bude zabíjať aj jej priateľov.

Prečítajte si tiež:
Odídete z bytu a myslíte si, že vaši štvornohí miláčikovia lenošia? Táto animovaná komédia vás vyvedie z omylu!

IT: Kapitola 2

Prvá kapitola z roku 2017 zanechala u fanúšikov veľkú a pozitívnu stopu. Režisér Andy Muschietii má opäť na starosti i druhú kapitolu, ktorá do kín príde 6. septembra tohto roku. Z hercov sa znovu predstaví Bill Skarsgård, ktorý bude hrať zlostného klauna známeho ako Pennywise. V tomto horore si zahrajú i ďalšie tváre, ako herečka Jessica Chastain či James McAvoy.

The Prodigy/Zázrak

Na duchov a krvavé stopy sme v hororoch už zvyknutí. Očakávania divákov ale nikdy nesklamú hrôzostrašné deti, ktoré sa vynoria vtedy, keď to najmenej čakáme. V horore The Prodigy sa vyskytne istá situácia, ktorá nemá nič spoločné s reálnym, normálnym fungovaním života. Zdá sa, že obyčajného chlapca pravdepodobne posadne niečo neľudské, pretože sa začne správať úplne inak. Horor môžme očakávať už 8. februára.

SCARY STORIES TO TELL IN THE DARK/Strašidelné príbehy rozpovedané v tme

Ak horory vyslovene vyhľadávate a nedočkavo očakávate akýkoľvek skvelý dej, nepochybne vás zaujme práve tento film. Inšpirovaný je publikáciami od autora detských kníh Alvina Schwartza. Jeho knihy zahŕňali množstvo desivých obrázkov od ilustrátora Stephena Gammella, ktoré boli strašidelné nielen pre deti.

Prečítajte si tiež:
Chlapci sú von z jaskyne, Hollywood chce do nej vstúpiť

Zdroj: mentalfloss.com, Youtube.com

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií