Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svoje city nemusíte vyznávať len frázou “Ľúbim ťa.” Týmito frázami poviete omnoho viac

“Ľúbim ťa,” či “Milujem ťa” možno povedať aj inak.

Azda niet človeka, ktorý by netúžil počuť tieto dva kúzelné slovíčka. Veď kto by netúžil po láske, po tom milovať a byť milovaný. Lenže svoje hlboké city môžeme vyjadriť inak než len týmito dvoma frázami.

Pokračovanie pod reklamou

1. “Si perfektná/ý presne taká/ý, aká/ý si.”

Toto vyznanie je dôkazom toho, že vás partner či partnerka plne akceptuje a miluje vás presne takých, aký ste.

2. “Som najšťastnejšia/najšťastnejší na svete, pretože ťa mám vo svojom živote.”

Nájsť skutočnú lásku a spriaznenú dušu je v dnešnom svete výnimočné a ak stretnete niekoho, s kým si dokonalo rozumiete, mali by ste si to vážiť a byť skutočne najšťastnejší na svete.

Prečítajte si tiež:
Nové dvojičky? Tento ohromujúci mrakodrap v tvare opačného "U" bude v New Yorku čoskoro realitou

3. “Nikdy som nestretla/nestretol niekoho, ako si ty.”

Touto frázou dávate partnerovi najavo, že je pre vás skutočne výnimočným a neberiete ho ako ostatných ľudí.

4. “Verím ti.”

Partneri by si mali bezvýhradne veriť a dôverovať. A to nielen čo sa týka spoločných predstáv o budúcnosti ale aj vo chvíľach, keď ste s kamarátkami či kamarátmi. Každý človek musí mať čas pre seba a svoje záľuby.

5. “Prepáč mi…”

Väčšina ľudí sa ospravedlňuje len nerada a namiesto ospravedlnenia použije frázu ako “Nehnevaj sa,” či “Nemyslel/a som to tak,” no i tak sa zmeny nedočkáme. V tomto prípade platí, že kto sa nevie ospravedlniť a použiť zo svojich chýb, je odsúdený na ich večné opakovať. Pozor si však treba dávať aj na opačný extrém – bezdôvodné ospravedlňovanie sa.

Prečítajte si tiež:
Otec fotí svoju malú dcéru na miestach, ktoré sú obzvlášť nebezpečné. Jeho fotky spôsobujú kolaps nejednému rodičovi

6. “Odpúšťam ti.”

Ospravedlnenie a odpustenie patria k najsilnejším prejavom lásky. Na skutočné odpustenie totižto treba mnoho vnútornej sily.

7. “Spoločne to zvládneme.”

Vo dvojici sa všetko tiahne jednoduchšie. Ak teda partnerke či partnerovi dáte najavo, že ste tu pre ňu/neho nech sa deje čokoľvek, patrí to k najväčším prejavom skutočnej lásky.

Pokračovanie pod reklamou

8. “Nikdy ťa neopustím.”

Toto azda najsilnejšie vyjadrenie lásky treba vravieť iba vtedy, ak ste s ním vnútorne stotožnený a skutočne to tak cítite. Nemali by ste to hovoriť nerozvážne po niekoľkých týždňoch randenia.

 

 

Zdroj: The Minds Journal

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií