fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svoje city nemusíte vyznávať len frázou “Ľúbim ťa.” Týmito frázami poviete omnoho viac

Máte tip? napíšte nám mailom

“Ľúbim ťa,” či “Milujem ťa” možno povedať aj inak.

Azda niet človeka, ktorý by netúžil počuť tieto dva kúzelné slovíčka. Veď kto by netúžil po láske, po tom milovať a byť milovaný. Lenže svoje hlboké city môžeme vyjadriť inak než len týmito dvoma frázami.

1. “Si perfektná/ý presne taká/ý, aká/ý si.”

Toto vyznanie je dôkazom toho, že vás partner či partnerka plne akceptuje a miluje vás presne takých, aký ste.

2. “Som najšťastnejšia/najšťastnejší na svete, pretože ťa mám vo svojom živote.”

Nájsť skutočnú lásku a spriaznenú dušu je v dnešnom svete výnimočné a ak stretnete niekoho, s kým si dokonalo rozumiete, mali by ste si to vážiť a byť skutočne najšťastnejší na svete.

3. “Nikdy som nestretla/nestretol niekoho, ako si ty.”

Touto frázou dávate partnerovi najavo, že je pre vás skutočne výnimočným a neberiete ho ako ostatných ľudí.

4. “Verím ti.”

Partneri by si mali bezvýhradne veriť a dôverovať. A to nielen čo sa týka spoločných predstáv o budúcnosti ale aj vo chvíľach, keď ste s kamarátkami či kamarátmi. Každý človek musí mať čas pre seba a svoje záľuby.

Prečítajte si tiež:
Zamilovala si sa do muža, ktorý z teba nie je až tak paf? Takto naňho rýchlo zabudneš

5. “Prepáč mi…”

Väčšina ľudí sa ospravedlňuje len nerada a namiesto ospravedlnenia použije frázu ako “Nehnevaj sa,” či “Nemyslel/a som to tak,” no i tak sa zmeny nedočkáme. V tomto prípade platí, že kto sa nevie ospravedlniť a použiť zo svojich chýb, je odsúdený na ich večné opakovať. Pozor si však treba dávať aj na opačný extrém – bezdôvodné ospravedlňovanie sa.

6. “Odpúšťam ti.”

Ospravedlnenie a odpustenie patria k najsilnejším prejavom lásky. Na skutočné odpustenie totižto treba mnoho vnútornej sily.

7. “Spoločne to zvládneme.”

Vo dvojici sa všetko tiahne jednoduchšie. Ak teda partnerke či partnerovi dáte najavo, že ste tu pre ňu/neho nech sa deje čokoľvek, patrí to k najväčším prejavom skutočnej lásky.

8. “Nikdy ťa neopustím.”

Toto azda najsilnejšie vyjadrenie lásky treba vravieť iba vtedy, ak ste s ním vnútorne stotožnený a skutočne to tak cítite. Nemali by ste to hovoriť nerozvážne po niekoľkých týždňoch randenia.

 

 

Zdroj: The Minds Journal

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií