fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tento vdovec robí úžasnú vec, za ktorú ho budete obdivovať. Každý deň plní priania svojej nebohej manželky

Máte tip? napíšte nám mailom

51-ročný Steve Boryszczuk sa rozhodol splniť všetky tajné priania svojej nebohej manželky Michelle, ktorá podľahla Alzheimerovej chorobe.

Michelle milovala turistiku, avšak, ostalo jej veľmi veľa miest, kam sa chcela ísť pozrieť, no pre chorobu, to už, bohužiaľ, nestihla. Jej tajné priania sa jej však snaží splniť Steve, ktorý navštevuje všetky miesta z Michellinho zoznamu.

Aktuálne sa pripravuje na rozsiahlu turistiku na Himaláje. Okrem toho už zdolal Veľký čínsky múr, posvätnú cestu Inkov v Peru, 16 londýnskych mostov či Kostariku. Na všetkých miestach zanecháva kúsok zo svojej manželky ako pamiatku.

vdovec

“Všade, kam dorazím, nechávam pramienok Michelliných vlasov, aby som si tak uctil jej pamiatku. Keď zomrela, schoval som si pramienky jej vlasov, aby sa na tieto miesta mohla aspoň čiastočne pozrieť,” priznal Steve.

Okrem toho sa od jej smrti Steve snaží zviditeľniť túto chorobu, aby o nej ľudia čo najviac vedeli.

Zdroj: www.frekvence1.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií