fbpx
TEST OSOBNOSTI: Čo vidíte ako prvé? Odpoveď prezradí mnohé o vašich osobnostných črtách, o ktorých ste ani len netušili

TEST OSOBNOSTI: Čo vidíte ako prvé? Odpoveď prezradí mnohé o vašich osobnostných črtách, o ktorých ste ani len netušili

Naše podvedomie dokáže o nás mnohé povedať, ukrýva totiž najrôznejšie tajomstvá. Tento test osobnosti vám ich pomôže odhaliť.

Štúdie, ktorej sa zúčastnilo 10-tisíc študentov, priniesla výsledok, že umenie predstavuje nezanedbateľnú súčasť nášho života. Už po jednej hodine strávenej v múzeu respondenti vykazovali zvýšenú mieru kreativity, tolerancie ale i kognitívneho myslenia. Preto je dôležité obklopovať sa umením.

Aj obraz Octavia Ocampa s názvom Metamorfózu lásky možno bez pochýb považovať za umenie. Okrem toho však možno hovoriť aj o akejsi optickej ilúzii. Práve vďaka tomu možno tento obraz vnímať aj ako akýsi test osobnosti. Vďaka nemu sa totiž dostane naše kognitívne myslenie uvoľní a vy sa tak o sebe dozviete viac. Zadívajte sa teda na chvíľku na obrázok a pamätajte si, či ste zbadali ako prvé.

Zdroj: Instagram

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Psychologická štúdia: Podľa obľúbenej hudby sa dá rozpoznať charakter človeka
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.