fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TEST OSOBNOSTI: Čo vidíte ako prvé? Odpoveď prezradí mnohé o vašich osobnostných črtách, o ktorých ste ani len netušili

Máte tip? napíšte nám mailom

Naše podvedomie dokáže o nás mnohé povedať, ukrýva totiž najrôznejšie tajomstvá. Tento test osobnosti vám ich pomôže odhaliť.

Štúdie, ktorej sa zúčastnilo 10-tisíc študentov, priniesla výsledok, že umenie predstavuje nezanedbateľnú súčasť nášho života. Už po jednej hodine strávenej v múzeu respondenti vykazovali zvýšenú mieru kreativity, tolerancie ale i kognitívneho myslenia. Preto je dôležité obklopovať sa umením.

Aj obraz Octavia Ocampa s názvom Metamorfózu lásky možno bez pochýb považovať za umenie. Okrem toho však možno hovoriť aj o akejsi optickej ilúzii. Práve vďaka tomu možno tento obraz vnímať aj ako akýsi test osobnosti. Vďaka nemu sa totiž dostane naše kognitívne myslenie uvoľní a vy sa tak o sebe dozviete viac. Zadívajte sa teda na chvíľku na obrázok a pamätajte si, či ste zbadali ako prvé.

Zdroj: Instagram

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

Tvár staršieho muža

Pokiaľ ste na prvý pohľad zbadali tvár staršieho muža, vypovedá to o vás, že sa na veci pozeráte s nadhľadom a vnímate ich z celistvého hľadiska. Nie ste prílišní detailisti a radšej si udržiavate objektívnosť. Videnie tváre však môže znamenať aj to, že žijete v minulosti a spomínate si na šťastné chvíle, ktoré ste prežili a snažíte sa obnoviť pocity, ktoré ste vtedy pociťovali. Majte ale na pamäti, že šťastie sa neukrýva v minulosti a mali by sme ho prežívať v prítomnosti.

Prečítajte si tiež:
Ako sa z maniačky na oblečenie stala populárna slovenská blogerka, ktorá ľudí inšpiruje k „pomalej“ móde?

Tanečníci

Ak ste si ako prvú všimli tancujúci pár, znamená to, že ste beznádejný romantik, ktorý príliš túži po láske, no často prehliada jej drobné prejavy. Mali by ste sa naučiť tešiť sa z maličkosti a nesústrediť sa toľko na veľké veci. Skúste si viac všímať napríklad kvety, tešte sa s východu či západu slnka, dajte iným najavo, že vám na nich záleží.

Rytier

Pokiaľ vašu pozornosť ako prvý upútal rytier, značí to, že ste človek, ktorý by si rád užíval život a zabával sa. Rytierovo brnenie však hovorí o tom, že máte vnútorné bariéry, ktoré ste si okolo seba vybudovali. Bojíte sa ľuďom dôverovať, pretože ste v minulosti zažili mnoho sklamaní. Mali by ste si dať šancu, naučte sa nanovo milovať ľudí, naučte sa im dôverovať a nebáť sa ich.

 

 

 

Zdroj: http://www.thinkinghumanity.com/2018/06/psychological-art-test-uncovers-hidden-aspects-of-our-personalities-based-on-what-we-see-first.html

Foto: https://www.instagram.com/p/Bfyart8D2tp/?utm_source=ig_embed

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií