fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TEST: To, ako vytláčate svoju zubnú pastu, vie veľa napovedať o vaše osobnosti. Trúfate si zistiť, aký typ človeka ste?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako vytláčate svoju zubnú pastu vy?

Vedeli ste, že aj obyčajná zubná pasta vie veľa napovedať o vašej osobnosti? Presnejšie ide o vytláčanie zubnej pasty, ktoré by sme mohli rozdeliť do 5 najčastejších kategórií. Práve tie vedia jednoducho a rýchlo určiť, aký typ človeka ste a aké povahové vlastnosti máte.

1. Zubnú pastu vytláčate zospodu a rolujete smerom hore.

Ak svoju zubnú pastu stláčate presne takto, tak vedzte, že ste veľmi šetrný a poriadkumilovný človek. Ste perfekcionista, ktorý má rád poriadok a váš život je veľmi organizovaný. Okrem toho ste zvyknutý tvrdo pracovať a ste veľmi starostlivý, staráte sa o seba, svojich blízkych i o svoj majetok.

Foto: brightside.me

2. Zubnú pastu vytláčate zostredu.

Za aktívneho a spoločenského realistu sa považujete v prípade, že svoju zubnú pastu vytláčate zostredu. Ste priateľský typ človeka, máte veľa kamarátov a radi s nimi trávite čas. Ste emocionálne stabilná osobnosť, viete čeliť výzvam a riešiť problémy. Nevýhodou je, že ste často uponáhľaný.

Foto: brightside.me

3. Zubnú pastu vytláčate zhora.

Pokiaľ zubnú pastu vytláčate zhora, tak ste pravdepodobne veľmi tvrdohlavý človek. Častokrát mávate pesimistické myšlienky a ľuďom veľmi neveríte, čo znamená, že ste zvyknutý spoliehať sa na seba a svoje schopnosti. Ste pracovitý typ človeka a stále sa snažíte dosiahnuť to, čo chcete.

Prečítajte si tiež:
Myslíš, že Felícia na diaľnicu nepatrí a iba tam brzdí dopravu? Vodič tejto Feldy ti ukáže, že legendárna Škodovka dokáže vytiahnuť na tachometri poriadne vysoké čísla

Foto: brightside.me

4. Zubnú pastu neotvárate.

Za snilka a veľmi umeleckú dušu sa považujete vtedy, ak svoju zubnú pastu nechávate neporušenú, neotvorenú. Zároveň ste veľmi citlivá, jemná, pozorná a tolerantná osoba, ktorá si žije vo svojom vlastnom svete plnom vlastných pravidiel a zákonov.

Foto: brightside.me

5. Zubnú pastu vytláčate zo všetkých strán.

Pokiaľ zubnú pastu vytláčate bezhlavo zo všetkých strán, tak ste veľmi umelecký a tvorivý človek. Ste optimistický a otvorený, avšak, častokrát prepadáte výkyvom nálad. Okrem toho je pre vás niekedy veľmi ťažké plánovať si veci a plniť si stanovené úlohy.

Foto: brightside.me

Ako vytláčate svoju zubnú pastu vy? Napíšte nám svoje číslo pod komentár.

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií