fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tristan Thompson pridal dojemné video malej True s Khloe Kardashian

Tristan Thompson je hrdý otec. V nedeľu hviezda NBA, Tristan Thompson, zablahoželal svojej dcére k druhým narodeninám a pridal príspevok na Instagram.

Máte tip? napíšte nám mailom

Tristan zdieľal  video so sériou obrázkov malej True. Tá sa najviac tešila z darčekov a svojej oslavy.

 

Všetko najlepšie k narodeninám, moja malinká. Ani asi nevieš, ako veľmi ťa miluje tvoj otec. Nemôžem uveriť, ako rýchlo ubehol čas. Vždy budem tvoj otecko. Veľmi ťa ľúbim ,TUTU. Všetko najlepšie,“ napísal.

Tristan je tiež súčasťou videa. Malú True natáčala mama a je vidieť, ako drží dievčatko a spolu si niečo želali, keď sfukovali sviečky. Akonáhle sviečky sfúkli, rodičia malej zatlieskali.

Dojemný odkaz sa páčil aj fanúšikom na Instagrame

Keď bude hviezda Keeping Up With Kardashians, môžeme sa tešiť na jej honosné narodeninové oslavy. Jej mama zdieľa fotografie, na ktorých sa dievčatko hrá so svojimi ružovými balónikmi a s veľkým úsmevom pózuje.

,,Všetko najlepšie k narodeninám, moja milá TuTu!! Všetci ste mojimi nezabudnuteľnými spomienkami na posledných pár rokov, vzácnymi magickými okamihmi súčasnosti a prísľubom šťastnej budúcnosti,” napísala. ,,Si doslova celý môj svet! Nemôžem uveriť, že máš už DVA!! Robíš môj život kompletným a nemôžem sa dočkať, až budem navždy s tebou!!! Až do konca času, milujem ťa, moje milá.” PS: Táto tvár ma robí naozaj šťastnou!”

Po uverejnení jej narodeninového priania sa Khloeina slávna rodina pripojila a poslali svoje želanie. Kim Kardashian  napísala: „Je taká veľká a je úplne najsladšia!“ Malika Haqq podotkla: „Boh ju urobil mimoriadnou.“ Pozdrav poslala aj Paris Hilton, ktorá napísala: „Všetko najlepšie k narodeninám!“

Khloe Kardashian usporiadala oslavu narodenín

Aby bola oslava druhých narodenín špeciálna, rodičia jej urobili súkromnú párty počas sociálnej izolácie kvôli koronavírusu.

Oslava zahŕňala tortu inšpirovanú animovaným filmom, balóny a darčeky od rodičov a rodinných známych.

Slečna True sa chystá prebudiť a toto sú jej darčeky k narodeninám,“ povedala Khloe na Instagrame Story. „Myslím, že sa pozrieme na tento zmrzlinový salón. Od tety Kiki má darčeky a veľkonočné košíky, a tu je darček od samotnej Poppy a od všetkých – mamy, ocka, priateľov a bratrancov.“ Na záver dodala: „Je taká milovaná a rozmaznaná, že nič viac si už nemôžeme priať.“

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj eonline
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií