fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO: Pozreli sme sa, čo všetko sa dá kúpiť na dnešnom Trnavskom rínku

Máte tip? napíšte nám mailom

Na Kapitulskej ulici v Trnave sa v sobotu zhromaždilo viac ako sto obchodníkov, ktorí predávajú svoje domáce, originálne produkty. 

Hneď pri príchode cítime vôňu kávy a domácich pečených koláčov. Stánky rozmiestnené po bokoch prinášajú široký výber tovarov. Môžete tu nájsť všetko od detského oblečenia a hračiek až po oblečenie pre dospelých, keramické poháre, produkty do vlasov a podobne.

Zdroj: Kristína Krupová

Jeden z určite najzaujímavejších stánkov, ktorý sa venuje práve detskému oblečeniu, je Maem Kids. Originálne detské veci ručne šije veľmi príjemná mladá dáma.

Zdroj: Kristína Krupová

Dlhá kolonáda pokračuje stánkami zameranými na domácu tvorbu šálov, medov či skvelého jedla. Ďalším veľmi zaujímavým človekom, ktorého tu stretám, je pán prezentujúci značku BUKSA. Jeho tvorbu zahrňujú produkty z kože, ktoré vás ihneď na prvý pohľad zaujmú svojou originalitou.

Buksa. Zdroj: Kristína Krupová

Na Trnavskom rínku sa zúčastnili aj dievčatá z veľmi známej značky Ľúbené, ktoré prezentujú svoju tvorbu najmä na Instagrame. Ich produkty zahŕňajú prekrásne šálky momentálne s prevládajúcou tematikou jesene a taktiež fľaše na vodu.

Zdroj: Kristína Krupová

Samozrejme, nemohli chýbať ani tradiční remeselníci vytvárajúci prekrásne výtvory z látky. Práve tu ma najviac zaujal pán so svojou vlastnou značkou Dubaky. Tá zastrešuje knihy s látkovým obalom, receptáre, mešteky na peniaze a mnoho iného.

Prečítajte si tiež:
Fotograf použil 104 rokov starý fotoaparát na zachytenie záberov Formuly 1. Tie sú krajšie ako z novodobej techniky
Zdroj: Kristína Krupová

Ďalším veľmi zaujímavým stánkom, ktorý nemôžete vynechať, je práve tento. Ide o značku Čarovný svet Matilde. Práve táto milá pani šije originálne detské hračky, prevažne myšky v prekrásnom oblečení.

Zdroj: Kristína Krupová

Pochopiteľne je treba zmieniť aj nasledujúcu značku originálnych hračiek od ZVERY.MADEBYME, ktoré si už pri prvom pohľade získajú vaše srdcia.

Zdroj: Kristína Krupová

O prílev energie na nakupovanie sa postarajú miestni baristi, ktorých vôňa kávy sa niesla po celej Kapitulskej ulici. Ak by ste náhodou boli hladní, nezabudnite navštíviť BODKA DONUT, v ktorom ponúkajú neuveriteľne skvelé domáce šišky s originálnou posýpkou.

Zdroj: Kristína Krupová

Program sa tento rok začal o 9.30. Počas celého dňa vás budú baviť rôzni muzikanti, skupiny a divadlá. Celý ho nájdete tu. 

Zdroj: Kristína Krupová

Pre deti sú pripravené tvorivé dielne, kde môžu naplno využiť svoju kreativitu. Zároveň sú pre najmladších nachystané rôzne hry s jesennou tematikou pod dohľadom skúsených lektorov.

Zdroj: Kristína Krupová
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií