Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tuning, ktorý nič netušiacich vodičov v Amsterdame prekvapil.

Max Siedentopf je fotograf z Amsterdamu, ktorý si za svoje obete vybral autá. Pred tým, ako ich postavil pod svoj objektív im spravil tuning, ktorý mu trval pár minút a bol zo špeciálneho materiálu. Vo večerných uliciach Max Siedentopf vystavil zaparkované autá menšej prerábke z kartónu, lepiacej pásky či lepenky. Prečo to urobil?

“Individualita, sebavyjadrenie a status sú v týchto dňoch dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, ale z nejakého dôvodu, môžete vidieť, že ľudia si svoje autá personalizujú čoraz menej a menej. Pritom by to mohol byť výborný spôsob sebavyjadrenia. Myslel som si, že by som týmto ľuďom spravil láskavosť, keby som im na mieru vytvoril superšportiak.” vyjadril sa Max pre magazín VICE.

To, ako sa tvárili majitelia áut po zbadaní Maxovho tuningového diela nevieme, no myslíme si, že sa minimálne komunita na internete dobre pobavila. A čo Vy? Páčia sa Vám takéto športiaky?

Tuning na autách z kartónu vyzerá zaujímavo. Fotografi autá zvečnil na svojich fotografiách.

 

autotuning

tuning

autotuning

autotuning

tuning

tuning

 

Zdroj: Boredpanda.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií