fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tajomstvo dokonalých fotiek na Instagrame: TOTO je 5 aplikácií, ktoré používajú influenceri

Úprava fotiek na Instagrame je dôležitá hlavne vtedy, ak chcete, aby vyzerali ako z časopisu. Pozrite si 5 aplikácií, ktoré používajú influenceri.

Máte tip? napíšte nám mailom

Youtuberka a instagramová influencerka menom iluvsarahii vo videu prezradila, ktoré aplikácie využíva na úpravu fotiek. Poznamenala, že dôležité je aj správne sa odfotiť. Mali by ste si podľa nej nájsť miesto s dobrým svetlom a tiež sa ubezpečte, že máte čistý fotoaparát.

1. Facetune

Táto aplikácia vám pomôže vyhladiť tvár, zakryť nedostatky, akými sú vyrážky, vrásky alebo väčšie póry. Môžete tiež zmazať jednotlivé chĺpky alebo prečnievajúce vlasy, a dokonca aj vybieliť si zuby či buľvy očí. Tónovanie môžete využiť napríklad na odrasty, pretože aplikácia vyblednutú farbu vlasov pri korienkoch jemne prekryje.

Posunúť môžete sánku alebo iné časti tela, no stále majte na pamäti, že menej je viac. Úprava fotiek s aplikáciou Facetune je jednoduchá. Umožňuje vám priebežne si pozerať, ako fotografia vyzerala ešte pred vašou editáciou. To vám dáva možnosť priebežne kontrolovať, či ste s úpravami nezašli priďaleko.

2. VSCO

Táto aplikácia vám umožní pridať do fotografií emóciu a konkrétnu náladu. Môžete sa pohrať s rôznymi nástrojmi, ako je kontrast, zaostrenie, sýtosť, tiene alebo farby. Viete si vybrať aj zo širokej ponuky filtrov, ktoré môžete ďalej upravovať a nastaviť ich do ľubovoľnej intenzity. Aplikácia VSCO vám pomôže vložiť do fotografie emóciu. Musíte sa s ňou však vyhrať a hľadať správny filter či pomer použitých nástrojov.

Prečítajte si tiež:
Dojímava reklama, v ktorej sa chlapec snaží pomôcť svojmu otcovi

3. Huji Cam

Ak máte radi old school fotografie alebo 90. roky, táto app-ka je pre vás ako stvorená. Fotografiám totiž pridáva taký efekt, že vyzerajú ako zo starého analógového filmu. To každú fotografiu oživí a dodá jej vzhľad 90. rokov. Význam Huji Cam spočíva aj v tom, že každá fotografia, ktorú odfotíte, vyzerá inak.

4. Unfold

Ak hľadáte dokonalú aplikáciu na instagramové „storíčka,“ toto je ona. Vďaka nej vytvoríte jedinečné koláže, ktoré budú vyzerať ako z časopisu. Aplikácia vám umožňuje využívať pokročilé textové nástroje a exportovať hotové fotografie vo vysokom rozlíšení.

Vybrať si môžete zo širokej ponuky rámčekov, ktoré dodajú vašim instagramovým príbehom luxus a eleganciu. Aplikácia vám pomôže dosiahnuť kvalitný vzhľad fotografií a ľudia budú vidieť, že si na nich dávate záležať.

5. Afterlight

K dispozícii máte 15 rôznych nástrojov na úpravu fotiek vrátane kontrastu, zaostrenia, sýtosti a tieňov alebo farby. Na vytvorenie originálneho svetelného efektu si môžete tiež vybrať aj zo širokej ponuky filtrov alebo textúr. Aplikácia ponúka aj nástroj na strihanie či nástroj na ľubovoľné otáčanie fotografie a efektov pre jej akékoľvek umiestnenie.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj youtube
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií