fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Uvidí ešte Vera Wisterová svoje deti? Na Facebooku sa objavila šokujúca správa

Máte tip? napíšte nám mailom

Vera Wisterová prežíva naozaj ťažké chvíle. Manžel Jeremy odvliekol ich dvoch synov z krajiny bez jej vedomia.  

Do pátrania po deťoch sa zapojila aj slovenská polícia, ktorá o zmiznutí informovala na sociálnej sieti. Polícia pred piatimi dňami žiadala verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 8-ročnom Harlowovi Paxovi Hulshovi a 5-ročnom Theodoreovi Stevenovi Hulshovi. Obaja boli naposledy videní dňa 24.10.2019 v čase okolo 16:30 h v obchodnom centre na Einsteinovej ulici v Bratislave. Miesto ich súčasného pohybu a pobytu je neznáme.  

View this post on Instagram

#theo #brothas #mybaby

A post shared by Vera Wisterova (@verawister) on

Uvidí ešte Vera Wisterová svoje deti?

Informáciu o zmiznutí synov potvrdila aj samotná moderátorka.

„Žiaľ, môžem potvrdiť informáciu o mojich nezvestných synoch. Včera ich otec zobral a odvtedy neviem, kde sú,” povedala v piatok zronená Vera Wisterová.

Otcom chlapcov je Jeremy Hulsh, ktorý má izraelsko-americké občianstvo. Polícia pátrala po deťoch niekoľko dní, no bez výsledku. Dnes v noci sa však na Facebooku objavila fotografia synov so svojím otcom. Americká novinárka, ktorá kvôli nezhodám manželov pricestovala na Slovensko dvakrát, zverejnila stanovisko, ktoré napísal zdroj blízky Jeremymu Hulshovi. K statusu priložila aj fotku moderátorkinho manžela so synmi, na ktorej sa usmievajú. Fotografia má dokazovať, že sú v poriadku. Stanovisko má však okrem dobrej správy aj zlú časť.   

https://www.instagram.com/p/B2w69M7I4qe/

 

„Jeremy Hulsh a jeho deti sú v bezpečí po tom, čo unikli po troch rokoch porušovania ľudských práv, korupcie, držania na Slovensku, ktoré nastali po ich únose matkou Verou Wisterovou. Hoci podnikla nepredstaviteľné kroky dostať Harlowa a Thea od ich otca a rodiny v snahe zmazať ich existenciu a skryť svoje zločiny, zlyhala,”  píše sa na sociálnej sieti.

Zdrvujúci status

Samotný príspevok však opisuje aj to, že Vera Wisterová teraz vykresľuje seba ako obeť, nikdy to však nenahradí to, čo napáchala voči chlapcom. V statuse sa píše aj to, že pravda vyjde najavo prostredníctvom mainstreamových médií.    

BREAKING NEWS*** For those following Jeremy Hulsh, the below quote comes to me from a credible, extremely reliable…

Zveřejnil(a) Malina Saval dne Úterý 29. října 2019

Aj napriek tomu, že spolu manželia nežijú, ešte stále nie sú rozvedení. Ich spoločné stretnutia sú hlavne na súdoch, kde riešia starostlivosť o svojich synov. Manžel Very Wisterovej však pritvrdil a deti si vzal násilím. 

Čo si o takomto správaní myslíte vy? Uvidí ešte Vera Wisterová svoje deti? Dajte nám vedieť v komentári.

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií