fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Coldplay sa s fanúšikmi podelili o novinku: Oznámili ju veľmi netradične

Máte tip? napíšte nám mailom

Kapela Coldplay je na hudobnej scéne už nejaký ten čas. Len pred pár dňami sa celkom rafinovane podelila s novinkou, ktorá určite poteší aj vás.  

Skupina Coldplay sa rozhodla, že informácie o svojom novom albume tentokrát zverejní inak, než sú fanúšikovia zvyknutí. Prvou indíciou bola dobová fotografia, ktorá sa zrazu začala objavovať v najrôznejších častiach sveta. Fotografia však nie je ničím podozrivá. Je ladená do historického štýlu. Nachádzajú sa na nej členovia kapely Coldplay a pozornému oku neunikne ani dátum. Na fotografii je napísané 22. november 1919.  

Kapela Coldplay chystá novinku

Kapela sa inšpirovala originálnou fotografiou, ktorá pochádza z rodinného archívu gitaristu Jonnyho Bucklanda z roku 1919. Nič však ešte nenasvedčovalo tomu, že fotografia v sebe skrýva dátum vydania nového albumu s názvom Everyday Life. 

https://www.instagram.com/p/B3_85-ZgiUh/

Ak by ste si mysleli, že tu kreativita členov kapely definitívne končí, boli by ste na omyle. Hudobníci sa rozhodli, že do viacerých svetových novín rozpošlú inzerát s názvami albumu a všetkých piesní. A tak sa nenápadný inzerát objavil v novinách Daily Post, v britskom denníku The Guardian, v devonskom denníku Express a mnoho iných. 

Prečítajte si tiež:
Počas letného festivalu zvečnila bozkávanie cudzincov. Výsledok je fantastický a fotografie obleteli celý svet

List fanúšičke aj inzerát

Dvojalbum bude pozostávať z častí, ktoré sa spájajú so slnkom. Hudobníci ich nazvali Sunrise a Sunset. Každá časť bude mať po osem piesní. Muzikanti vydanie albumu povýšili aj tým, že ho oznámili prostredníctvom listu fanúšičke, ktorá si najprv myslela, že je to falošná správa, a zverejnila ho na sociálnych sieťach.  

Kapela Coldplay je známa po celom svete už 13 rokov. Za ten čas vydala niekoľko albumom a už čoskoro pokrstí a verejne predstaví aj svoj ôsmy album Everyday Life. Hudobníci získali počas svojej kariéry sedem cien Grammy, deväť BRIT Awards, šesť Q Awards či sedem NME Awards.

Ste fanúšikmi kapely Coldplay? Tešíte sa na vychádzajúci album? Dajte nám vedieť v komentári či by ste podľa fotografie vedeli, že ňou kapela ohlasuje dátum vydania albumu.

Zdroj: rollingstone.com 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií