Vajíčka o tebe prezradia viac než si myslíš: Vyber si jeden z kartónov a zisti veľa o svojich silných i slabých stránkach

Vajíčka o tebe prezradia viac než si myslíš: Vyber si jeden z kartónov a zisti veľa o svojich silných i slabých stránkach

Vajíčka o tebe dokážu prezradiť viac, než si myslíš…

To, ako v priestore usporiadaš predmety o tebe dokáže povedať viac než dosť. V dnešnom teste, ktorý ti odhalí tvoje silné a slabé stránky, sú použité práve vajíčka usporiadané v kartónovom obale indikátorom tvojej osobnosti. Pretože aj tak banálna vec, ako je usporiadanie vecí prezradí skutočne mnoho.


Vyber si kartón s vajíčkami, ktoré sú podľa teba uložené najlepšie:

ws-3

 

 

a

Ak si si vybral toto rozloženie, si veľmi kreatívna a tvorivá osobnosť, z ktorej nové nápady len tak sršia. Neznášaš stereotyp a nudu, naopak baví ťa robiť viac vecí naraz, čo mnoho ľudí obdivu a oceňuje. Nemáš rád hádky a konflikty a tak sa im vyhýbaš ako sa dá, pretože preferuješ život v pokoji a harmónii. Na druhej strane si však aj veľmi lenivý, neporiadny a väčšinou nedotiahneš veci do konca.

b

Pokiaľ si zvolil tento spôsob rozloženia vajíčok, si typ človeka, u ktorého prevláda logika a analytické myslenie. Si puntičkár a všetko okolo teba musí byť presne na svojom mieste. S najväčšou pravdepodobnosťou si veľmi pracovitý, cieľavedomý a vytrvalý človek, ktorý dokáže ísť tvrdo za svojim cieľom. Aj keď tieto vlastnosti ťa predurčujú k vedúcim pozíciám, často si práve kvôli nim považovaný za arogantného človeka.

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slané, sladké, horké či kyslé? Vaše obľúbené chute prezradia mnoho o vašej osobnosti
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*