fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vaše nohy o vás dokážu povedať viac, ako by ste si mysleli

Máte tip? napíšte nám mailom

Čítanie z dlane je známe už veľmi dlho. Ľudia z dlane dokážu vyčítať ich osud či charakterové črty. Určite ste však netušili, že i noha má podobnú funkciu.

Tvar vašej nohy môže odhaliť zaujímavé veci o vašej osobnosti. V tomto článku sa dočítate, čo váš typ nohy hovorí o vašich vlastnostiach.

1. Rímska noha

Tento typ nohy je najbežnejším typom nôh. Prsty sú rovné a palec je najväčší. Ľudia s týmto typom nôh sú veľmi priateľskí a spoločenskí. Tiež sú veľmi charizmatickí.

1

2. Štvorcová noha

Prsty sú takmer dĺžkovo rovnaké. Tiež sa nazýva aj „sedliacka noha“. Tento typ má obdĺžnikový vzhľad. Ľudia s týmto typom sú zvyčajné pokojní a vypočítaví, keď robia rozhodnutia. V dôsledku toho sú veľmi spoľahliví a praktickí.

2

3.Grécka noha

Najcharakteristickejším znakom tohto typu nohy je dlhší druhý prst (je dokonca väčší ako palec). Ľudia s týmto typom nohy sú plní entuziazmu a motivujúci. Tento typ nohy je bežný pre umelcov či športovcov.

3

4. Natiahnutá noha

Tieto nohy majú pomerne tenké prsty. Palec je zvyčajne najväčší a ostatné prsty sa postupne zmenšujú. Ľudia s týmto typom nohy si vážia súkromie a sú tajnostkárski. Navyše sú veľmi impulzívni a majú náhle zmeny nálad.

Prečítajte si tiež:
Muža znásilnili dvaja chlapi, polícia mu neverila. Chcel zomrieť.

4

5. Neoddeliteľný malíček

Ľudia, ktorí nemôžu oddeliť malíček od ostatných prstov, zvyčajne preferujú rutiny. Sú veľmi spoľahliví, lojálni a sú skvelí spoločníci.

5

6. Oddeliteľný malíček

Ľudia, ktorí dokážu oddeliť svoj malíček od ostatných prstov, potrebujú zmenu v ich živote. Nemajú radi rutiny. Sú veľmi dobrodružní. Títo ľudia sa rýchlo začínajú nudiť, a preto robia často nezvyčajné veci, aby si zdvihli náladu.

6

7. Veľký malíček na boku nohy

Ľudia s veľmi maličkým malíčkom majú radi, keď je všetko tak, ako oni chcú. Majú rebelskú povahu.

7

8. Medzera medzi druhým a tretím prstom

Títo ľudia vedia, ako neprejavovať emócie v každodennom živote. Výsledkom je to, že keď si niečo vyžaduje minimum emócií, tak to znamená pre nich jednoduchú úlohu.

8

9. Vybočený tretí palec

Títo ľudia všetko dopredu plánujú. Sú veľmi organizované typy, všetko majú pod kontrolou v každej situácii.

9

10. Úzka spodná časť prsta

Títo ľudia sú expresívni. Často veci zveličujú. Keď majú dobrú náladu, tak priam žiaria a všetci ostatní môžu cítiť radosť. Keď majú zlú náladu, tak chcú byť sami.

Prečítajte si tiež:
Koronavírus:Nová hra o smrtiacom víruse trhá rebríčky obľúbenosti

10

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií