fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veronika Velez Zuzulová porodila synčeka. S manželom mu dali meno, ktoré v slovenskom kalendári nenájdete

Máte tip? napíšte nám mailom

Tridsaťštyriročná slovenská zjazdová lyžiarka, Veronika Velez Zuzulová, má spolu so svojím manželom obrovský dôvod na radosť. V stredu 3. októbra sa stali rodičmi malého synčeka.

3.10.2018 nas Jules prisiel na svet !!❤️ Nemam vela slov ciste stastie a laska !!😍👪,” napísala na svojom instagrame hrdá mamička.

Ako ste si mohli všimnúť, chlapček dostal netradičné, no krásne meno. Volá sa Jules a meno dostal po najlepšom priateľovi svojho otca, ktorý ako pilot zahynul pri tragickej havárii.

https://www.instagram.com/p/BojcQnLHd7a/?hl=sk&taken-by=veronikavelezzuzulova

Zaujímavosťou je, že malý Jules bude mať dvojité občianstvo, teda francúzske i slovenské. Okrem toho sa obaja rodičia dohodli na tom, že budú pri chlapčekovi rozprávať svojimi rodnými jazykmi, a tak sa už od malička naučí oba.

Nateraz šťastnej rodinke prajeme veľa zdravia a rodinnej pohody. 🙂

Zdroj: https://najmama.aktuality.sk/clanok/269039/uz-je-mama-veronika-velez-zuzulova-porodila-menom-babatka-si-uctili-priatela/, https://www.instagram.com/veronikavelezzuzulova/?hl=sk
Foto: https://www.instagram.com/veronikavelezzuzulova/?hl=sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií