fbpx
Veronika Velez Zuzulová porodila synčeka. S manželom mu dali meno, ktoré v slovenskom kalendári nenájdete

Veronika Velez Zuzulová porodila synčeka. S manželom mu dali meno, ktoré v slovenskom kalendári nenájdete

Tridsaťštyriročná slovenská zjazdová lyžiarka, Veronika Velez Zuzulová, má spolu so svojím manželom obrovský dôvod na radosť. V stredu 3. októbra sa stali rodičmi malého synčeka.

3.10.2018 nas Jules prisiel na svet !!❤️ Nemam vela slov ciste stastie a laska !!😍👪,” napísala na svojom instagrame hrdá mamička.

Ako ste si mohli všimnúť, chlapček dostal netradičné, no krásne meno. Volá sa Jules a meno dostal po najlepšom priateľovi svojho otca, ktorý ako pilot zahynul pri tragickej havárii.

https://www.instagram.com/p/BojcQnLHd7a/?hl=sk&taken-by=veronikavelezzuzulova

Zaujímavosťou je, že malý Jules bude mať dvojité občianstvo, teda francúzske i slovenské. Okrem toho sa obaja rodičia dohodli na tom, že budú pri chlapčekovi rozprávať svojimi rodnými jazykmi, a tak sa už od malička naučí oba.

Nateraz šťastnej rodinke prajeme veľa zdravia a rodinnej pohody. 🙂

Zdroj: https://najmama.aktuality.sk/clanok/269039/uz-je-mama-veronika-velez-zuzulova-porodila-menom-babatka-si-uctili-priatela/, https://www.instagram.com/veronikavelezzuzulova/?hl=sk
Foto: https://www.instagram.com/veronikavelezzuzulova/?hl=sk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dráma v Poprade: Mužovi šlo počas výškových prác na paneláku o život. Zasahovať musela polícia
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)