fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Donald Trump odkazuje princovi Harrymu, že mu želá veľa šťastia, pretože ho bude pri Meghan potrebovať!

Americký prezident Donald Trump poslal Meghan Markle tvrdý odkaz. Trvá na tom, že „nie je fanúšikom“ vojvodkyne zo Sussexu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan a princ Harry nedávno vyzývali Američanov, aby išli voliť. Viacero ľudí ich však obvinilo z naznačenia podpory Trumpovému rivalovi Joemu Bidenovi.

Keď sa na to novinári z DailyMail opýtali čo si o tom myslí o ich videu, miliardár im odpovedal: „Nie som jej fanúšik a myslím, že ona to už počula – želám Harrymu veľa šťastia, pretože ho bude potrebovať.“

Vo videu sa Meghan a Harry vyjadrili k voľbám, ktoré sa v USA uskutočnia 3. novembra: ,,Keď sa blížime k novembru, je nevyhnutné, aby sme odmietli nenávistné prejavy, dezinformácie a online negativitu,“ povedali vo videu Harry a Meghan.

Meghan, ktorá sedela vedľa Harryho povedala: „Máme šesť týždňov pred voľbami a dnes je Deň registrácie voličov. Každé štyri roky sa nám hovorí to isté:‚ Toto sú najdôležitejšie voľby nášho života. Ale toto sú. Keď volíme, naše hodnoty sa uplatňujú a naše hlasy sú počuť. “ Harry vo videu priznal, že tieto voľby nemôže voliť v USA a v Británii dokonca celý život. Na voľbách sa totiž vo Veľkej Británii sa môže zúčastniť každý občan starší ako 18 rokov s výnimkou členov kráľovskej rodiny.

Prečítajte si tiež:
V neprítomnosti Meghan Markle je Princ Harry ,,iným človekom"

Meghan a Harry odstúpili z funkcie kráľovských kruhov začiatkom tohto roka. Išlo o dramatické rozhodnutie, ktoré otriaslo kráľovskou rodinou.

S dieťaťom Archiem sa presťahovali najprv do Kanadz a potom do Kalifornie. Momentálne sa usadili v Santa Barbare.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dailystar

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií