fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Nekop ho, točia to! Takto kukláči zasahovali v centre Bratislavy

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia približne pred hodinou zverejnila na sociálnych príspevok, že: ,,Bratislavskí policajti aktuálne zasahujú na Prepoštskej ulici v Bratislave, kde sa na verejnosti pohyboval muž ozbrojený nožom“. Policajti ho následne zadržali v Starom meste pred španielskou ambasádou. Pri zásahu sa nikto nezranil.

AKTUÁLNE: OZBROJENÝ MUŽ V CENTRE BRATISLAVYBratislavskí policajti aktuálne zasahujú na Prepoštskej ulici v Bratislave,…

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Středa 8. července 2020

Muž na videu mával rukami, pričom v jednej z nich držal nôž. Keď ho kukláči vyzvali, aby nôž odhodil, začal kričať ,,Alláhu Akbar” (Boh je veľký). Keď však muž urobil krok smerom ku kukláčom, ho jeden z nich postrelil gumovým projektilom do nohy. Muž  na to povedal:, ,,to nemyslíte vážne“.

Následne sa ku kukláčom pridali aj ďalší a po výstreloch muž odhodil nôž a padol na zem. Policajti ho priľahli a následne mu nasadili putá. Na videu je vidieť aj to, ako jeden z policajtov kope do muža. Jeho kolega mu povie a odsunie ho ,,nekop ho, točia to“ s vedomím, že si zásah niekto natáča.

Prečítajte si tiež:
Hasiči včera zasahovali 50-krát. Najviac zásahov mali hasiči v Trnavskom kraji

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií