fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, čo si máte obliecť na prvé rande? Tieto zaujímavosti o vás prezradí farba outfitu

Máte tip? napíšte nám mailom

Túžite urobiť dobrý dojem na prvom rande? Ak áno, tak okrem výberu správneho oblečenia by ste sa mali zamerať aj na výber správnych farieb outfitu. Farba totiž významne ovplyvňuje celkový dojem, ktorý vyvolávate.

 

Červená farba je vo všeobecne vnímaná ako dramatická sexy farba, ktorá budí tie najrozporuplnejšie emócie. Najmä muži vnímajú túto farbu ako príliš smelú, vyzývavú a arogantnú. Naopak u žien môže vyvolať závisť a agresivitu. Túto farbu obľubujú najmä ženy, ktoré na seba chcú upútať.

Ružová farba je podobne ako červená taktiež neprehliadnuteľná. Ide však o farbu, ktorá je často spájaná s detskými časmi a nedospelosťou, hoci 5% mužov vníma túto farbu v spojitosti s inteligenciou. Takže dobrá rada nad zlato znie, pokiaľ chcete zabodovať u chytrého chlapa, tak ružovú nechajte doma.

Žltú farbu zaraďujeme k optimistickým farbám, je kreatívna a zlepšuje náladu. Zaujímavosťou je, že údajne podnecuje mozog k aktivite. Muži však túto farbu vnímajú ako výstrednú, pričom nositeľkami tejto farby vraj sú namyslené a arogantné ženy, ktoré sa snažia za každú cenu zaujať pozornosť.

Prečítajte si tiež:
"Zomrela som a išla som do neba" Takto znel srdcervúci odkaz umierajúcej matky dcére, ktorý sa našiel po 15-tich rokoch

Oranžová farba je srdečná, energická a mladistvá farba. Na ľudí pôsobia jej nositeľky aktívnym, športovým štýlom a kľúčom k jej noseniu je výber správneho odtieňa a kombinácie.

Modrá farba je veľmi vítaná, pretože vyjadruje dôveryhodnosť a spoľahlivosť. Výhodou je aj skutočnosť, že sa ľahko kombinuje s inými farbami. Čím tmavší odtieň modrej zvolíte, tým silnejšie a spoľahlivejšie budete pôsobiť. Naopak zelenomodrá a tyrkysová evokujú mladosť, sviežosť a energiu. Táto farba krásne vynikne v kombinácií so striebornými šperkami.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Túžite urobiť dobrý dojem na prvom rande? Ak áno, tak okrem výberu správneho oblečenia by ste sa mali zamerať aj na výber správnych farieb outfitu. Farba totiž významne ovplyvňuje celkový dojem, ktorý vyvolávate.

 

Zelená farba pôsobí harmonicky a kľudne. Keďže si ju ľudia často spojujú s prírodou, evokuje vyrovnanosť, priateľskosť a pohodu. Jasné zelené odtiene symbolizujú pocit aktivity, sebavedomia, vzrušenia a zmeny. Naopak tmavé odtiene prinášajú pohodu a kľud. Žltozelená je ideálna farba pre zábavu a šport.

Hnedá farba je považovaná za konzervatívnu a uhladenú farbu, a tak si ju na rande radšej neberte. Ide o farbu, ktorá vôbec nie je sexy a aj napriek tomu, že dokáže ukľudniť, nie je v tento večer vhodnou.

Prečítajte si tiež:
Otec zachytil prostredníctvom videá celý život svojich detí. Z jeho časozberu budete ohromení

Čierna farba je nestarnúcou klasikou, ktorá sadne prakticky každému. Jej výhodou je skutočnosť, že zakryje to, na čo človek nechce upozorniť, a tak sa počas celého večera môžete cítiť pohodlne. Táto farba býva spojovaná so sebavedomím, inteligenciou a pripadá sexy mužom aj ženám. Obľúbenou je kombinácia bielej a čiernej, pretože pôsobí silne, nadčasovou a vzbudzuje autoritu.

Biela farba vzbudzuje dôveru, ale na druhej strane môže pôsobiť aj bezcitne. Zároveň však platí, že v nej môžete pôsobiť nevinne, čím môžete vyjadriť svoju čistotu.

Šedá farba ani zďaleka nemusí pôsobiť nudne, keď ju oživíte zaujímavým strihom, látkou alebo vzorovaním. V kombinácií so žltou, červenou a červenofialovom pôsobí veľmi zaujímavo a atraktívne. Aj napriek tomu sa však táto farba viac hodí na pracovný pohovor než na prvé rande.

Tak čo, ktorú farbu si na najbližšie rande zoberieš ty?

Zdroj: www.zeny.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií