fbpx
VIDEO: Vodič ignoroval kontrolky i netypické zvuky motora! Auto začalo horieť priamo na ceste

VIDEO: Vodič ignoroval kontrolky i netypické zvuky motora! Auto začalo horieť priamo na ceste

Škoda Octavia začala horieť priamo na ceste. Vodič ignoroval signály, ktoré mu auto dávalo.

Video zo susedného Česka vám zdvihne tlak. Vodič jedničkovej Škody Octavie úplne ignoroval fakt, že zvuk motora vôbec nie je dobrý a rovnako fakt, že svietila výstrašná kontrolka, ktorá upozorňovala na nedostatok oleja. Po chvíli riskantnej jazdy začala červená škodovka dymiť a onedlho vzbĺka.

Posádka vozidla si to celé natáčala. Vodič neskôr video zverejnil na YouTube, kde v popise pridal i číslo účtu, ak by sa mu niekto rozhodol finančne pomôcť. Podľa všetkého ide iba o recesiu, no partia mladých Čechov by si mala uvedomiť, že nerozvážnym konanín neohrozili len seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

 

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=44r5QdmmngI

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=44r5QdmmngI

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  San Francisco sa môže pochváliť unikátnym morským organom. Po jeho vypočutí budete chcieť túto nádheru zažiť na vlastné oči
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.