fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Výdavky Slovákov valcuje inflácia. Riešením môže byť konsolidácia

V období rastúcej inflácie, kedy Slováci musia čeliť zvýšeným cenám za tovar, energie a pohonné látky, sa banka Cetelem rozhodla reagovať a pomôcť ľuďom zvládnuť toto neľahké obdobie. Pre ľudí, ktorí splácajú viacero úverov naraz, je ideálnou možnosťou konsolidácia.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.11.2022 (Webnoviny.sk) – V období rastúcej inflácie, kedy Slováci musia čeliť zvýšeným cenám za tovar, energie a pohonné látky, sa banka Cetelem rozhodla reagovať a pomôcť ľuďom zvládnuť toto neľahké obdobie. Pre ľudí, ktorí splácajú viacero úverov naraz, je ideálnou možnosťou konsolidácia.

Momentálne viaceré slovenské rodiny zápasia so splácaním svojich úverov, a preto je správna doba na konsolidáciu. Jedná sa o zlúčenie všetkých existujúcich úverov do jedného. Výsledkom čoho je len jedna pôžička, ktorou sa splatia všetky staré nevýhodné úvery.

“Klient, ktorý sa rozhodne pre pôžičku od banky Cetelem, šetrí financie vďaka výhodnejšiemu úroku, pretože dostane až o 1 % nižší úrok oproti aktuálnej úrokovej sadzbe a môže dostať financie aj na ďalšie plány. Navyše, prvých 50 klientov, ktorí splnia podmienky, bude odmenených poukazom ALZA v hodnote 50 EUR “, vysvetľuje Andrea Trebuľová, zodpovedná za odbor Marketing a CRM banky.

“Výhodou je, že klient môže vyplatiť spotrebný úver, nákup na splátky, ale aj dlhy na kreditnej karte, či lízing. Tak isto aj pôžičky z nebankoviek, ktoré sú často spojené s vysokými úrokovými sadzbami.” dodáva Andrea Trebuľová.

Prečítajte si tiež:
Muž onanoval za bieleho dňa na ulici v Bratislave a zároveň sa uspokojoval obuškom (foto)

Ušetriť peniaze je možné aj vďaka zníženiu mesačnej splátky a rovnako tak za rôzne poplatky, pretože v banke Cetelem sa poplatok za vybavenie pôžičky, mimoriadnu splátku, či správu úverového účtu neplatí.

https://www.cetelem.sk/usetrite/

Informačný servis

Viac k témam: Inflácia, konsolidácia, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Výdavky Slovákov valcuje inflácia. Riešením môže byť konsolidácia © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií