fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vypracovaný muž miluje ženu s krivkami. Ľudia na internete ju za to skritizovali, ona im napísala parádny odkaz

Máte tip? napíšte nám mailom

Láska nepozná hranice a tak sa i vypracovaný muž môže zaľúbiť do ženy s krivkami a vziať si ju za manželku… To, však niektorí ľudia nechápu a tak by si mali prečítať “bacuľkin” odkaz…

Blogerka Jenna Kutcher samú seba opisuje ako ženu s plnšími krivkami, za ktoré sa však nehanbi a svoje telo prezentuje na fotografiách bez retuše a hanby. Do jej kriviek sa zamiloval aj jej manžel, vypracovaný muž menom Drew Kutcher, ktorý je na svoju ženu patrične hrdý.

Jenna na svojom Instagrame zdieľa svoje fotografie a vyzýva a inšpiruje ženy, aby sa za svoje telo nehanbili. Okrem svojim fotiek tam pridala aj zábery, na ktorých je zo svojim milovaným manželom a práve tieto snímky vyvolali poriadnu vlnu nezmyselných hejtov.

Ľudia totiž okamžite začali porovnávať vypracované telo jej manžela s jej telom. Nechýbali ani uštipačné poznámky o tom, čo musela robiť, aby takéhoto chlapa zviedla a dostala. Jenna sa ale nenechala rozhodiť a namiesto hádok v komentároch, sa rozhodla pridať ďalší záber s manželom a napísať k nemu úprimný odkaz.

Prečítajte si tiež:
Operácia samého seba? Títo traja ľudia to dokázali a zachránili si život 

“Časť mojich neistôt, ktoré sú spojené s mojim telom vyplývali z toho, že som sa vydala za “Pána Vypracovaného.” Prečo by som ho mala získať práve ja, žena s krivkami? Cítila som, že si ho nezaslúžim a nie som ho hodná, pretože nie som štíhla.

Tento muž však posledných 10 rokov objímal každú moju krivku, každý môj kilogram a vždy mi pripomínal, že som nádherná, aj keď som si to sama nemyslela. Takže áno, moje stehná sa nedotýkajú, moje ruky sú veľké a môj zadok je hrboľatý, ale ten človek ma i napriek tomu miluje a ja milujem jeho. A dokážeme zvládnuť všetko (a ešte omnoho viac!)”

 

 

 

 

Zdroj: Indy100

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií