fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyzerajte na fotkách z dovolenky okúzľujúco! Poradíme vám 7 jednoduchých pravidiel

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie ste spokojné s fotkami z letnej dovolenky? Nepáčite sa na nich sama seba? Nevadí, vieme čo s tým môžete robiť. 

Niekedy je riešenie problému oveľa bližšie, ako sa zdá. Aj toto je jeden s príkladov, v ktorom to platí na 100%. Pozrite si spolu s nami nasledujúce jednoduché pravidlá, ktoré vám pomôžu dosiahnuť skvelé fotky.

1. Pre peknú momentku z letnej dovolenky odporúčame zodvihnúť bradu, narovnať ramená a usmiať sa! Zabudnite na zvesené ramená a efekt plného bruška, pretože tie vám vôbec nepristanú.

foto1

2. Pri fotení vzpriamenom postoji si spojte nohy k sebe a zodvihnite sa na špičky, aby vaše nohy pôsobili dlhšie a zadoček pevnejšie. Následne sa už len usmejte a fotka s pózou modelky je na svete.

foto2

3. Ak sa fotíte čelom k objektívu, tak sa poriadne vystrite, prekrížte nohy a ruku dajte vbok. Stačí len trošku zjemniť, zladniť vašu postavu a vy budete vyzerať neodolateľne.

foto3

4. Pri fotení sa na lehátku sa skúste opierať o svoju lakeť, aby ste pôsobili vystreto. Pri ženách s plnejším bruškom je vhodné elegantne si ho zakryť pohodením ruky cez brucho a spojením kolien.

Prečítajte si tiež:
Trápi vás chrípka? Tento účinný nápoj vyhral prestížnu cenu v Dubaji

foto4foto4b

5. Pri fotení z profilu si dajte pozor na to, aby ste neboli v zhrbenej póze. Opäť platí, že najlepšie pre vás bude vystrieť sa, pokrčiť v kolene jednu nohu a pokrčiť ruku v lakti.

foto5

6. Pri fotkách, na ktorých sedíte, si dajte pozor na svoje brušné pneumatičky. Predsa len, nie každá z nás má krásne vyšportované bruško. Takže skúste sa opäť vystrieť, nohy nahnúť do boku a napnúť ich na špičky. Pomôže aj zakryť si bruško preloženou rukou cez nohy.

foto6

7. Pri fotení detailu tváre nezabudnite na druhú briadku, ktorá sem-tam vyskočí vtedy, kedy ju najmenej potrebujeme. Zabránite jej tak, že pri fotení dvihnete hlavu vyššie a nakloníte ju do strany. Vtedy sa žiadne druhej briadky obávať nemusíte.

foto7

Verím, že vám nasledujúce pravidlá pomohli a aj vďaka ním budú vaše fotky vyzerať skvelo.

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií