fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Youtuberovi Mishovi internet nestačí, na trh uvádza vlastný časopis! Myslí to vážne alebo len žartuje?

Máte tip? napíšte nám mailom

Lesklé stránky nečakajte!

Misha pokročil v oblasti marketingu a rozširuje ponuku produktov, ktoré budú ukazovať na neho a jeho videá! Nuž čo, (ne)známe osobnosti sa musia prezentovať tak, aby bol ich talent dostupný pre všetkých, čo by sme mohli rozdeliť na 2 skupiny: “tí, čo internet majú” a “tí, čo internet nemajú”.

Tí, ktorí ho nemajú však nemusia zúfať – Misha sa k nim dostane v  papierovej forme, teda, pokiaľ to je pravda… pretože pri Mishovi človek nikdy nevie, i keď by to mohlo od neho byť  poďakovaním pre tých 500 000, ktorí jeho videá odberajú.

misha

Síce neviem veľmi povedať, či dnes môžeme tohto 9-ročného chlapca prezentovať ako osobnosť (asi skôr nemôžme…), ale jemu to nevadí a ten časopis pravdepodobne aj tak vydá, pretože ako sám hovorí, “s pani Zubatovou sa dohodli“, a tak sa čoskoro môžete tešiť na časopis, ktorý nebude mať lesklé strany lebo… A však to si pozri vo videu, že prečo… ↓↓↓ To, či to chlapec myslel vážne alebo to bol jeden z jeho vtipných žartíkov, ukáže až čas..

Prečítajte si tiež:
5000 mAh za 10 minút! To je nová grafenová powerbanka

Časopis Misha Jůtuber:

Zdroj: youtube.com Foto: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií