Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako z filmu: policajti spolu so psami na východe Slovenska zachránili zviazanú a unesenú ženu

Polícia v stredu (24. 4.) dostala oznámenie o dopravnej nehode pri obci Senné, okres Michalovce. Keď prišli k havarovanému vozidlu, bolo prázdne. Okamžite začali pátrať po vodičke.

Informujú o tom na sociálnej sieti.

„Policajti so služobnými psami po nej pátrali, v prvých momentoch bezvýsledne. Kvalitnou operatívno-pátracou činnosťou policajti zistili, že je pri družstve v Suchom podozrivé auto. V ňom sa mal nachádzať páchateľ a hľadaná žena. Keďže mal byt muž ozbrojený, hliadka si obliekla nepriestrelné vesty.

Služobný pes Bart podozrivého vytiahol z auta. Druhý pes Black ho istil. Muž bol zadržaný. Momentálne prebiehajú prvotné úkony, viac informácií poskytneme až keď to procesná situácia dovolí.

Vďaka rýchlemu zásahu policajtov sa žene nič nestalo. V poslednej chvíli jej zachránili život.

Na akcii sa podieľali policajti odboru služobnej kynológie z Michaloviec, poriadkoví policajti z Michaloviec a Strážskeho a michalovskí kriminalisti.“

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií