fbpx
Mladá žena nasadla do auta Uber-u. Keď jej o chvíľu pípla správa, ostala v šoku

Mladá žena nasadla do auta Uber-u. Keď jej o chvíľu pípla správa, ostala v šoku

Na túto jazdu cez Uber mladá blondínka len tak ľahko nezabudne. O svoj príbeh sa rozhodla podeliť a varovať ostatných.

Službu Uber poznajú a využívajú ľudia po celom svete a medzi jej fanúšikov patrí i blogerka Caroline Bert. Tá si objednala taxi prostredníctvom tejto aplikácie, aby sa dostala k svojmu priateľovi. Počas cesty ju však postretlo nečakané a nepríjemné prekvapenie.

Blogerka po objednávke auta cez Uber zistila, že vozidlo, ktoré ju má previezť sa nachádza blízko, čo ju potešilo. Keď sa spýtala vodiča, či čaká na Caroline, pričom on odvetil, že áno. Mladá žena teda nasadla do auta. Šofér mal počas jazdy nezvyčajne veľa otázok, no blondínka to spočiatku nepovažovala za zvláštne a brala to len ako bežnú konverzáciu. Všimla si ale, že vodič ostal neistý, keď si všimol, že streamuje so svojimi fanúšikmi.

Na to sa Caroline ozvali z Uber-u s otázkou, kde je, lebo odvoz na ňu stále čaká. Až v tom momente si uvedomila, že nasadla do nesprávneho vozidla a okamžite z neho vyskočila. “Neviem, či ma pokladal za stratenú turistku alebo prostitútku. Možno to vlastne naozaj nemyslel zle a zaviezol by ma, kde som chcela. Ale jeho zámer mohol byť všelijaký,” tvrdí blogerka, ktorá chce po nepríjemnej skúsenosti vyzvať ľudí na to, aby boli opatrnejší.

 

 

 

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=bvZFM5avA64

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/13/1731009/Blondinka–25–nasadla-do-Uberu–o-par-sekund-jej-zazvonil-telefon–Sprava-ju-vydesila-na-smrt

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Keď si pôjdete do bankomatu vytiahnuť peniaze, dávajte si pozor na tieto miesta. Toto sú časté triky podvodníkov
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.