fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladá žena nasadla do auta Uber-u. Keď jej o chvíľu pípla správa, ostala v šoku

Máte tip? napíšte nám mailom

Na túto jazdu cez Uber mladá blondínka len tak ľahko nezabudne. O svoj príbeh sa rozhodla podeliť a varovať ostatných.

Službu Uber poznajú a využívajú ľudia po celom svete a medzi jej fanúšikov patrí i blogerka Caroline Bert. Tá si objednala taxi prostredníctvom tejto aplikácie, aby sa dostala k svojmu priateľovi. Počas cesty ju však postretlo nečakané a nepríjemné prekvapenie.

Blogerka po objednávke auta cez Uber zistila, že vozidlo, ktoré ju má previezť sa nachádza blízko, čo ju potešilo. Keď sa spýtala vodiča, či čaká na Caroline, pričom on odvetil, že áno. Mladá žena teda nasadla do auta. Šofér mal počas jazdy nezvyčajne veľa otázok, no blondínka to spočiatku nepovažovala za zvláštne a brala to len ako bežnú konverzáciu. Všimla si ale, že vodič ostal neistý, keď si všimol, že streamuje so svojimi fanúšikmi.

Na to sa Caroline ozvali z Uber-u s otázkou, kde je, lebo odvoz na ňu stále čaká. Až v tom momente si uvedomila, že nasadla do nesprávneho vozidla a okamžite z neho vyskočila. “Neviem, či ma pokladal za stratenú turistku alebo prostitútku. Možno to vlastne naozaj nemyslel zle a zaviezol by ma, kde som chcela. Ale jeho zámer mohol byť všelijaký,” tvrdí blogerka, ktorá chce po nepríjemnej skúsenosti vyzvať ľudí na to, aby boli opatrnejší.

Prečítajte si tiež:
Známy americký komik a herec ide do väzenia. Dôvodom má byť sexuálne napadnutie

 

 

 

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=bvZFM5avA64

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/13/1731009/Blondinka–25–nasadla-do-Uberu–o-par-sekund-jej-zazvonil-telefon–Sprava-ju-vydesila-na-smrt

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií