fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žiadne tehličky! Pozrite si, ako by priemerní muži vyzerali v reklame na spodné prádlo

Máte tip? napíšte nám mailom

Reklamný svet sa nás snaží každý deň opantať rôznymi pútavými reklamami, v ktorých účinkujú najsexi modelky či modeli sveta. Štýlové kúsky tohtoročnej sezóny predvádzajú nádherné ženy s perfektnou postavou alebo vyšportovaní a krásne opálení muži, ktorí by dokázali poblázniť hádam každú ženu.

Podobne je to aj pri prome spodného oblečenia či plaviek, pri ktorých je veľmi dôležitý model. Ten musí predviesť ozaj dobrú robotu, aby vynikol malý kúsok oblečenia na jeho postave. Aj vďaka pútavému modelu prilákajú reklamné agentúry oči potenciálnych čitateľov, kupujúcich na daný produkt.

A teraz už k samotnej podstate. Prinášame vám sériu fotiek priemerných mužov, o ktoré sa postarali Jenny Fracis a noviny The Sun. Práve oni postavili štyroch statočných mužov do ťažkej úlohy. Mali sa totiž vyzliecť do spodného prádla a stáť po boku Davida Beckhama, Cristiana Ronalda, Freddieho Ljungberga a Davida Gandyho.

Výsledkom je zábavná séria fotiek, ktorá poukazuje na reálny život a priemerného muža v ňom. Je presne taký, ako ho viaceré poznáme. Pracovitý, trošku pribratý, technicky zdatný a niekedy trochu lenivý, ale na druhej strane je to starostlivý otec, milujúci manžel, pracovitý zamestnanec. Áno, aj taký je reálny muž. Muž bez úpravy tváre, neprirodzeného opálenia či pomoci photoshopu.

Prečítajte si tiež:
Chodím s 10 mužmi naraz, ktorí o sebe vedia a nežiarlia. Je polyamoria zdravá?

Čo poviete, ktorý adept sa vám ako model najviac páči?

#11082132077

#21082132086#31082132094#41082132100 1082132107

Zdroj: www.mymodernmet.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií