fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú zlozvyky, ktorých by si sa mal čím skôr zbaviť, pokiaľ sa chceš dožiť inej vlády než Ficovej

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý (zlo)zvyk má niečo do seba, no pokiaľ sa chceš dožiť zmeny (ktorá je dosť ďaleko), musíš sa ich vzdať alebo ich aspoň obmedziť.

Nekonečné pozeranie seriálov a filmov

Jasné, že je úplne skvelé len tak ležať a hodiny sledovať obľúbený seriál, no toto ničnerobenie sa môže skôr či neskôr prejaviť zdravotnými problémami. Takže ak si chceš pozrieť aj novú sériu GoT, vidieť aj nejaký úplne nový seriál, či pozrieť si nejaký Kapitánov deep prejav, tak by si mal popri pozeraní niekoľkých sérii seriálu, spraviť i niekoľko sérii brušákov.

Neustále vyjedanie chladničky

Pokiaľ nechceš vyzerať ako veľryba na suchu a.k.a. Halina Pawlovská a nechceš už pred štyridsiatkou umrieť na infarkt, mal by si sa čím skôr odnaučiť nepretržite navštevovať chladničku. A tiež by bolo fajn pri najbližšou nákupe vymeniť mastné a nezdravé jedlá za niečo zdravšie a ľahšie.

Obhrýzanie nechtov

Aj keď si myslíš, že obhrýzanie nechtov nie je nič hrozné, je to nehygienické a môže ti to spôsobiť rôzne zdravotné (najmä dentálne) problémy. A hlavne JE TO ODPUDIVÉ. Takže s tým fakt prestaň, i keď pri sledovaní situácie na Slovensku to asi nepôjde úplne ľahko…

Míňanie väčšieho množstva peňazí, než máš

Tiež si v (týž)deň výplaty dopraješ každú hlúposť, ktorej nákup treba ešte počas víkendu poriadne zapiť a následujúce tri týždne žiješ o chlebe a vode? Skús si najbližšie ešte pred výplatou spraviť rozpočet a míňaj rozumne, pretože pôžičky nie sú ideálnym a dlhodobým riešením.

Prečítajte si tiež:
TOP 10 faktov o penise, ktoré ste určite nevedeli!

Prílišné pitie alkoholu

Dať si sem-tam nejaké to pivo, víno či poldeci nie je zlé, pokiaľ piješ s mierou a najmä občas. Predsa len keď máš 25+, tak už nemáš výdrž ako v pätnástke a prebudenie do nového dňa bolí. To by sa však prežiť dalo, no mysli na svoju pečeň, peňaženku a priateľku. Všetky sa potešia, keď si dáš aspoň jeden víkend pauzu.

Neustále meškanie

Tým, že chodíš permanentne všade neskoro, ľudí nielen vytáčaš, ale škodíš sám sebe. Je to tým, že sa dostaneš do stresu a to tvojmu telu rozhodne neprospieva a nevykryje to ani fakt, že behanie prospieva. Preto sa snaž neštvať kamošov, ani svoje telo a na najbližšie stretko príď včas.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Každý (zlo)zvyk má niečo do seba, no pokiaľ sa chceš dožiť zmeny (ktorá je dosť ďaleko), musíš sa ich vzdať alebo ich aspoň obmedziť.

Prokrastinácia

Jasné, všetko je lepšie, ako venovanie sa učeniu, veď seriál sa sám nepozrie a taktiež treba pravidelne stalkovať kontrolovať Facebook a Instagram, ale tým, že si veci do školy nechávaš na poslednú chvíľu, sa dostávaš do stresu, ktorý človeku rozhodne neprospieva.

Prečítajte si tiež:
Slovákovi vybuchol vo vrecku mobil! Nemáš tento smartfón aj ty?

Zajedanie stresu a problémov

Aj keď stále platí rovnica JEDLO = LÁSKA, prejedanie sa nie je riešením na stres či iné problémy. Kýblik zmrzliny či tucet hamburgerov nespôsobí, že ťa prestane podvádzať alebo sa k tebe vráti. Takže odlož tú čokoládu a radšej si choď zabehať alebo drepuj, aby potom plakal, že tú chrumkavú riťku nemôže bozkávať ako Kapitán Danko svoje výložky… A tiež myslí na to, že zlomené srdce je lepšie než srdce po infarkte.

Fajčenie

Áno, možno ti pripadajú fotky s cigaretou deep či sexy a možno so správnymi hashtagmi na nich získaš slušné množstvo lajkov, no smrdieť ako popolník to už na lajk rozhodne nie je… Okrem toho, fajčenie škodí zdraviu, škodí i peňaženke, takže je fakt rozumné a výhodné s tým prestať.

Nesnaž sa získať uznanie a pozornosť od všetkých

Skús kašľať na to, čo si o tebe myslia a hovoria iní. Jednoducho sa prijmi taký, aký si, nech si už akýkoľvek. (Poznámka: neplatí, pokiaľ si idiot!)

BONUS: Nemysli si, že si najinteligentnejším človekom v miestnosti

Facebook: Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Je dobré vedieť si vypočuť aj iné názory a prípadne si niečo dobré a rozumné z toho vziať k srdcu.

TOTO NEPLATÍ, POKIAĽ SA VYSKYTNEŠ V SPOLOČNOSTI KOTLEBOVCOV A NIE SI ICH SYMPATIZANT.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií