fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zosnulý DJ Avicii tajne randil s Češkou Terezou. Tá mu zanechala dojemný odkaz

Máte tip? napíšte nám mailom

Švédsky DJ Avicii, vlastným menom Tim Bergling, mal tajný vzťah s pražskou rodáčkou Terezou Kačerovou. Čo mu Češka odkazuje?

V piatok 20. apríla 2018 svet obletela smutná správa o tom, že švédsky DJ Avicii je mŕtvy. Po tejto smutnej informácií o smrti len 28-ročnej hudobnej hviezdy mu množstvo kolegov zo sveta showbiznisu nechalo dojemný odkaz na rozlúčku. Okrem celebrít zosnulému Timovi zanechala dojemné posledné slová aj jeho bývalá partnerka Emily Goldberg.

Týždeň po jeho smrti sa na internete objavil smutný odkaz od českej modelky Terezy Kačerovej, ktorá podľa všetkého mala so slávnym DJ-om tajný vzťah. Pražáčka Tereza sa s Timom začala lúčiť takýmito slovami: “Milý Tim, posledné dni som trávila čakaním na prebudenie, že mi niekto povie, že je to hlúpy vtip, nejaká strašná chyba. Až teraz mi dochádza, že ťa naozaj nikdy nebudem mať možnosť vidieť. Prvé dni som obťažovala tvojich priateľov a pýtala som sa ich, či je to pravda, žiadala som dôkazy o tom, kde skutočne si…”

Jej odkaz ďalej pokračoval tým, že na internete hľadala články, ktoré by dokazovali, že je stále nažive, no zakaždým sa pri jeho mene objavilo “RIP” alebo dátum jeho smrti. ” Keď som potom videla, že zmenili na Wikipedii tvoj životopis a namiesto „je“ napísali „bol“, rozplakala som sa a pozerala som na to niekoľko minút, snažiac sa pochopiť, prečo píšu, že si zomrel 20. apríla 2018. Nedávalo to žiaden zmysel… Si príliš mladý, skvelý, milujem ťa,” pokračovala zdrvená Češka, ktorá sa podľa toho, čo napísala ďalej, pokúšala s Aviciim o dieťa.

View this post on Instagram

The brightest stars burn out the fastest.

A post shared by Tereza Kačerová (@terezakacerova) on

“Vždy som si priala náš vzťah držať v súkromí. Myslela som si ale, že pokiaľ by som to svetu odhalila, bolo by to v momente, kedy by som oznámila, že čakám s tebou dieťa,” napísala Tereza v odkaze svojej nebohej láske.

Z odkazu a taktiež fotiek, ktoré pridala na svoj Instagram je zjavné, že Avicii mal aj veľmi dobrý vzťah s jej synom Lukasom, ktorého má modelka z predchádzajúceho vzťahu.

https://www.instagram.com/p/BiDpNc0nayp/?taken-by=terezakacerova

 

Kto je vlastne Tereza Kačerová?

Tereza Kačerová je 25-ročná modelka, ktorá sa narodila v Prahe, no vyrastala v USA. Tereza je mamičkou malého synčeka Lukasa, alebo skrátene Luka, ktorého si veľmi obľúbil aj nebohý Avicii. Rodená Češka, ktorá so slávnym DJ-om tvorila pár dbala na to, aby ho udržiavali v súkromí, no odhaliť svetu ho plánovala v momente, kedy by svetu oznámila, že spolu čakajú potomka. Mladá instagramová hviezdička, ktorá si získala srdce už zosnulého Švéda si skúsila aj herectvo. Objavila sa v klipe kapely Maroon5, ale aj v jednej z epizód seriálu Ballers, či vo filme Patriots Day a The Madness Within.

 

 

Zdroj: DailyStar, HollywoodLife

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií