Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zverokruh Vám prezradí veľa o tom, ako to máte radi v posteli. A to naozaj presne!

V tomto článku sa spoločne pozrieme na to, ako veľmi dokáže vaše znamenie, v ktorom ste sa narodili, povedať o tom, ako to máte radi v posteli. Tak čo, ideme na to?

Či už na horoskopy veríte alebo nie, často o vás dokážu prezradiť naozaj všetko. Každé znamenie je iné, špecifické, má svoje silné a slabé stránky. Každé z nich má svoje túžby, ciele a sny. Každé znamenie je v niečom dobré, v niečom zlé. Znamenie, v ktorom ste sa narodili, značne formuje vašú osobnosť a tiež ovplyvňuje vaše správanie a vaše názory.

Baran

Ak ste sa narodili v znamení barana, neznášate nudu. Ste človek, ktorý neznáša stereotyp a chce neustále skúšať niečo nové. Preto si často milovanie okoreníte niečím novým. Máte to radi tvrdo.

Býk

Bicími sú často dominantné a neznáša, keď im niekto rozkazuje. Chcú, aby vždy bolo všetko tak, ako oni povedia. V posteli majú svoje vlastné pravidlá, ktoré ich partner musí dodržiavať. Čo povie býk, to platí.

Blíženci

Blíženci milujú milovanie na najrôznejších mimoriadnych a nezvyklých miestach. Môže to byť celkom kdekoľvek. Milovanie na neznámom mieste je pre nich obrovským adrenalínom, ktorý ich naozaj vzrušuje.

Rak

Rak sa často zdá ako mierumilovný a nevinný človek. Lenže nenechajte sa zmiasť, pretože v posteli už tak nevinný nie je. Miluje drsnejšie praktiky. Nedávajú to však najavo okamžite. Partnerovi sa otvoria až v moment, keď mu skutočne verí.

Lev

Lev naozaj miluje predohru. Miluje maznanie a pozornosť. Intimita je pre nich naozaj dôležitá. Chcú, aby na ne partner nikdy nezabúdal a vždy im dal to, čo potrebujú, čo je vášeň a rozkoš.

Panna

Panny sa dokážu partnerovi úplne oddať. Vzdajú sa svojej vlastnej slobody a milujú, keď si s nimi partner robí čokoľvek chce. Sú schopné vyskúšať všetko, čo im partner ponúkne. To je pre nich skutočne vzrušujúce.

Váhy

Váhy vzrušuje švédska trojka. Milujú hravosť, dynamiku a súťaživosť. Chcú vždy vyskúšať niečo nové, niečo proti pravidlám.

Škorpión

Škorpión chce mať vždy každú situáciu pod kontrolou. Miluje, keď má partnera, ktorý sa mu podvolí a vyskúša s nim čokoľvek, čo on navrhne. Tiež však miluje, keď sa karta obráti a nakoniec je to on, kto sa partnerovi podvolí.

Strelec

Strelec miluje hračky a je ochotný s nimi v posteli experimentovať. Do spálne potrebuje niekoho, komu hračky nebudú vadiť a rád si s nimi vzťah okorení.

Kozorožec

Pre kozorožca je najviac vzrušujúce to, keď je jeho polovička spokojná. Kozorožec je schopný svojej polovičke splniť čokoľvek, čo jej na očiach uvidí. Miluje, keď ju môže uspokojiť. Vždy mu záleží predovšetkým na spokojnosti jeho polovičky.

Vodnár

Vodnár sa vždy snaží o to, aby jeho polovička dosiahla orgazmus ako prvý. Chce, aby jeho polovička bola vždy spokojná, pretože mu na spokojnosti jeho partnerky naozaj záleží.

Ryby

Človek narodený v znamení rýb chce byť pri milovaní vždy hore. Ryba sa rada pozerá partnerovi do očí a sleduje všetky jeho reakcie.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií