Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pozor! V roku 2020 hrozí rozchod týmto znameniam

Večná láska vlastne neexistuje. Niektoré znamenia však budú mať v roku 2020 vzťahy viac než len rozbité a hrozí im rozchod.

Rak

Vzťahom si je príliš istý. Rak sa nesnaží, len sa vezie na tom, čo doteraz vybudoval. Hoci rak sa môže cítiť v takomto vzťahu relatívne dobre, druhý z partnerov to tak nevidí a zvažuje. Má pocit, že je to on, kto ťahá vzťah a rak v ňom len tak „vegetuje“. O nič sa nesnaží, s ničím nepomáha, je absolútne pasívny. A takto vzťah nefunguje!

Riešenie: Rak sa musia prebudiť a začať sa o partnera aktívne zaujímať. Vzťah nemôže byť na pleciach jedného, o radosti i starosti sa treba deliť.

Škorpión

Má chuť na niečo nové, vo vzťahu je už príliš dlho a začína sa nudiť. Ubíja ho rutina, stále sa opakujúce vzorce bez možnosti skúšania nových vecí. Strhujúcich momentov vo vzťahu je málo, jednoznačne mu chýba vzrušenie. Škorpión má pocit, že mu čosi uniká. Jedinou šancou, ktorá by ho mohla vo vzťahu udržať, je nový vietor – ale aj škorpión sa musí pokúsiť vzťah oživiť, rovnako ako ten druhý vo vzťahu.

Riešenie: Namiesto utápaniu sa stereotypom treba prevziať iniciatívu a prísť s nápadmi, ako vzťah oživiť. Netreba čakať, že to za vás niekto urobí.

Baran

Baran je veľmi zatrpknutý, čo sa lásky týka. Tieto pocity ho prenasledujú už dlhšie, ale naplno vyvrcholia počas leta. Nepríjemné udalosti zo spoločnej minulosti si stále dokola prehráva a tak v sebe spúšťa trpké spomienky. Tie sa vždy skončí hádkou. Je pre neho ťažké nájsť vnútorný pokoj a istotu prameniacu zo vzťahu založeného na dôvere. Nepríjemnosti sa hromadia a už aj malé hádky dokážu spôsobiť vo vzťahu katastrofu v podobe rozchodu.

Riešenie: Je potrebné nechať minulosť minulosťou a pohnúť sa vo vzťahu správnym smerom. Inak riskujete rozchod.

Zdroj woman.tiscali.cz
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií