Reklama/advertisment

Neradi komunikuje v cudzom jazyku? Máte z toho strach či depresiu? Odteraz už nemusíte!

Reklama/advertisment

Zahraničná spoločnosť Waverly Labs stojí za zariadením s názvom The Pilot systém, ktorý by mal doraziť do políc v septembri. Ide o priekopnícky nápad, ktorý spočíva v preklade cudzieho jazyka. Zariadenie pozostáva z dvoch slúchadiel, prenosnej nabíjačky a sprievodnej aplikácie. Postup je jednoduchý. Stačí si nasadiť slúchadlo do ucha, spustiť aplikáciu a komunikovať.

Reklama/advertisment

Autor tohto nápadu prišiel s touto ideou potom, čo stretou francúzske dievča. Keďže chcel prekonať jazykovú bariéru, ktorá medzi nimi bola, rozhodol sa zostrojiť tento skvelý vynález.

Šikovná aplikácia umožní prepínať medzi štyrmi jazykmi: francúzština, španielčina, taliančina a angličtina. V budúcnosti by mali pribudnúť ďalšie jazyky, napr. hindčina a arabčina.

Táto novinka sa bude predávať za $ 129 a môžete si ju objednať už aj teraz. Podstatu tejto novinky pochopíte vďaka nasledujúcemu videu.

Je až neuveriteľné, ako náš svet napreduje, ako sa technológie posúvajú dopredu.

Predpokladám, že táto novinka bude veľkým medzníkom v našom svete. Na jednej strane nám tento skvelý nápad pomôže odstrániť jazykovú bariéru, no na druhej strane sa vďaka takýmto vynálezom stanú niektorí z nás oveľa viac lenivejšími a pohodlnejšími. Veď na čo sa máme učiť jazyky, keď existujú takéto nápady??? Čo vy na to?

real-time-translator-ear-waverly-labs-2 real-time-translator-ear-waverly-labs-3 real-time-translator-ear-waverly-labs-4 real-time-translator-ear-waverly-labs-1real-time-translator-ear-waverly-labs-6

Zdroj: www.boredpanda.com

Loading...