fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 CHÝB V OBLIEKANÍ, KTORÉ VÁS UROBIA STARŠOU #2 – TOMUTO SA VYHNITE

Máte tip? napíšte nám mailom

Šaty robia človeka. Je to naozaj pravda. Dokonca aj šaty a celkový vzhľad človeka dokáže pomôcť ľuďom k uhádnutiu Vášho veku.

Toto sú módne výstrelky, ktoré Vám dokážu poriadne pridať zopár rokov naviac. Čomu sa máte vyhýbať?

10 chýb v obliekaní, ak chcete vyzerať mlado

 

Pokračovanie článku

10 CHÝB V OBLIEKANÍ, KTORÉ VÁS UROBIA STARŠOU #1

 

Zlaďovanie všetkého

Zlaďovanie farieb všetkých tvojich šiat je veľmi retro a vôbec to nepomáha, keď sa snažíš obliekať mladšie. Jemný dôraz v tvojom outfite ti prida energiu a viac života.

1393323204_kris-jenner-3-kim-kardashian-wardorbe-fashion-matching-outfits-kuwtk-new-york-kanye-west

Príliš veľa mejkapu

Príliš veľa mejkapu na tvári môže byť niekedy ešte viac škodlivejšie, ako jeho nenosenie. Je dôležité byť opatrný pri jeho nanášaní.

b65zjuiek3ehhmp75dyl.png

Príliš tenké obočie

Trhanie si obočia môže rozhodne pomôcť, aby si vyzerala upravene a udržiavane, ale keď to preženieš, buď si istá, že budeš vyzerať staršie. V tomto prípade skús používať zhusťujúci gél a to pomôže tvojmu obočiu vyzerať plnšie a viac prirodzene.

Eyebrows-Mistake-Circle-Shape

Nosenie bežeckých topánok 

Nosenie tenisiek s nohavicami či džínsami ťa robí určite staršou. Ak máš rád nosenie pohodlných topánok, vyskúšaj si kúpiť pár pohodlných vložiek a nos ich v hocakých plochých topánkach.

Prečítajte si tiež:
Väčšina ľudí nabíja svoj mobil zle. Tu sú tipy, ako to robiť správne!

Sneakers-21

Voľné nohavice

Voľné nohavice nie sú rozhodne ideálne na predvádzanie tvojich nôh či zadku. Je oveľa lepšie nosiť úzke džínsy Calvina Kleina, pretože to pomôže tvojím bokom vyzerať chudšie.

Topshop_MomJeans_LightBlue

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií