fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Plánuje sa princ Harry vrátiť do Británie sám?

Harryho kroky naznačujú, že budúcnosť svojej rodiny vidí v Británii.

Máte tip? napíšte nám mailom

Zdá sa, že sladká manželka princa Harryho Meghan Markle sa zdráha podporiť pokračujúce úsilie princa Harryho vrátiť sa do svojej vlasti, keďže zostáva s mamou.

Plánuje cestovať do Spojeného kráľovstva

Harryho nedávne kroky naznačujú, že v lete plánuje cestovať do Spojeného kráľovstva na spomienkovú slávnosť vojvodu z Edinburghu a jubileum kráľovnej.

Vojvoda zo Sussexu požiadal o policajnú ochranu, aby sa mohol vrátiť do svojej vlasti, a údajne kontaktoval svojho otca.

Zdá sa, že Harry chce zakopať vojnovú sekeru, aby zabezpečil budúcnosť svojej a rodiny. O jeho otcovi Charlesovi sa tiež hovorí, že „zúfalo túži vidieť vnúčatá, pretože budúci kráľ chce tráviť čas s Archiem a Lilibet, pretože mu naozaj chýbajú.

Budúcnosť svojej rodiny vidí v Británii

Harryho kroky naznačujú, že vidí budúcnosť svojej rodiny v Británii a chce, aby aj jeho deti mali požehnanie od svojich kráľovských starkých.

Nie je však isté, že to isté chce aj Meghan, pretože bola dlho mimo pozornosti a trávila  spoločné chvíle viac so svojou dcérou Lilibet a synom Archiem .

Kráľovskí fanúšikovia začali špekulovať, že Meghan má iné názory. Aj keď si len málo z nich myslí, že vojvodkyňa nie je s vojvodom pri jeho rozhodnutiach, alebo sa chce držať ďalej od tejto drámy.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj thenews
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií