fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5 situácií, ktoré poznajú len dievčatá, čo nosia čiernu počas leta

Máte tip? napíšte nám mailom

Čiernu miluje mnoho ľudí. Dá sa jednoducho kombinovať so všetkými ostatnými farbami, môžeš vďaka nej vyzerať elegantne, ale aj športovo a v neposlednom rade nie je tajomstvom, že ľudia v čiernej sa cítia oveľa viac sebaisto.

S čiernou v lete sa však spájajú aj mnohé problémy. Toto je 5 vecí, s ktorými musíš v lete pri nosení čiernej bojovať.

1. Deodorant je viditeľný všade

Letné horúčavy nás automaticky vedú k tomu, aby sme častejšie používali deodorant. Avšak tak trochu prekliatím čiernej farby je, že v záhyboch na oblečení sa raz dva zjavia biele fľaky. Nie len v podpazuší, ale aj okolo krku.

2. Si teplejšia ako slnko

Je známe, že čierne farby pohlcujú oveľa viac tepla ako svetlejšie farby. To v preklade znamená, že oveľa viac tepla aj vytvárajú.
Prechádzka po slnku v čiernych šatách z teba spraví magnet na slnko.

3. Na letné nákupy môžeš zabudnúť

V lete nosí čiernu málo ľudí. Väčšina obľubuje jasné svetlé farby a obchodné reťazce to dobre vedia. Ak potrebuješ len zopár  základných kúskov, nebude to až taký problém. Ale ak chceš aj niečo iné, žiadne nákupy sa zrejme neuskutočnia.

Prečítajte si tiež:
Od kože cez farbenie, šitie až po hotový produkt: Príbeh dokonalého procesu výroby topánok dvoch značiek FEIT a BDDW, vďaka ktorým budete chodenie a turistiku milovať ešte viac ako doteraz

4. Tvoje možnosti pri výbere plaviek sú obmedzené

Vo svete plaviek dominujú svetlé farby a jasné vzory. Ak však miluješ čiernu a chceš si kúpiť aj čierne plavky, začni ich hľadať už v zime. Nebude to totiž jednoduché.

5. Každý sa o teba bude strachovať

Je nemožné spočítať, koľko krát sa ťa opýtajú, či ti nie je naozaj horúco v čiernom oblečení, ako hrozne sa musíš potiť.

 

 

Zdroj: elitedaily.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií