fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

8 dôvodov, prečo sú ženy lepšie než muži!

Máte tip? napíšte nám mailom

Dnes vám prinášame dôvody, prečo sú ženy lepšie než muži! Súhlasíte s nimi?

8. Starostlivejšie

Ženy sú stále viac empatickejšie a starostlivejšie než muži. Zväčša sú naplnené láskou a starostlivosťou. To je dôvod, prečo ľudia skutočne veria, že ženy sú lepšie stvorenia než muži. Už od mala mávame bližšie k mame než k otcovi. Ženy sú naklonené k tomu, aby viac milovali aj vďaka zloženiu ich mozgu. Prevláda u nich viac emočná stránka, u chlapov je zasa lepšia stránka logiky!

7. Žijú dlhšie

Podľa štúdie New “England Centenarian” žijú ženy dlhšie ako muži približne o 5 až 10 rokov. Potvrdzuje to aj fakt, že v populácii ľudí starších ako 100 rokov žije 85% žien.

6. Multitasking = Robení viac vecí naraz

Psychológovia dokázali, že ženy sú naozaj lepšie na multitaskingu ako muži. Na to nepotrebujeme ani drahé štúdia, aby sme tomu uverili. Stačí sa pozrieť na naše mamy, ktoré robia v domácnosti 4 veci naraz. Varí, perie, v tom pomáha synovi s úlohami a ešte navrhuje novú kúpeľňu.

Prečítajte si tiež:
Zúbožený psík dostal druhú šancu na život. Takto krásne vyzerá po 8 mesiacoch

5. Lepší manažéri a investori

Tento bod záleží na uhlu pohľadu. V modernej spoločnosti sa čím ďalej tým viac ukazujú ženy ako spoľahlivé manažérky či investorky. Majú cit pre vedenie firmy alebo usmernenie financií. Viackrát si veci premyslia a nerobia unáhlené závery.

4. Šťastnejšie

Kľúčom k úspechu žien je práve šťastie. Podľa výskumoch “The Nielsen Company” sú muži spokojnejší s peniazmi a ženy naopak. Sú viac spokojnejšie s nemateriálnymi vecami, ako je rodinná pohoda, dobré vzťahy a podobne.

3. Vyvijajúca sa krása

Z celkového hľadiska sa ženská krása vyvíja každým rokom, pričom muži sú stále takmer rovnakí. Je pravda, že ženy pred 100 rokmi neboli také krásne, aké sú teraz! Chlapi si však držia vysoký štandard už celé stáročia.

2. Prispôsobivosť

Ženy sa dokážu rýchlejšie prispôsobiť na nekomfortnosť situácie. Aj v nežiaducich situáciach vedia nájsť tie lepšie stránky a využiť to!

1. Hygienickejšie a zdravšie

Ženy sú oveľa viac hygienickejšie než muži. Výskum preukázal, že pracovné stoly žien boli o 10 až 20% čistejšie od baktérii než stoly mužov. Ďalšou vecou, ktorá robí ženy lepšie než mužov, je stravovanie. Väčšina žien sa snaží stravovať zeleninou a ovocím, a vyhýbať sa nezdravým jedlám. To môže byť aj jedným dôvodom, prečo majú ženy silnejší imunitný systém!

Prečítajte si tiež:
Rytmus a Jasmina sa tešia z prvých zúbkov. No nemá ich Sanel akosi priveľa?

Zdroj: omgtoptens.com Foto: slayerment.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií