fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Speváčka Adele rapídne schudla: Trápi sa kvôli svojmu synovi

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa speváčka Adele šokovala verejnosť zverejnením posledných fotografií. Kam sa podeli jej kilá navyše?

Už niekoľko mesiacov môžu fanúšikovia speváčky Adele pozorovať jej pôsobivú premenu. Mladá matka, 31-ročná umelkyňa, údajne stratila už takmer 45 kilogramov. Hlavnou motiváciou je pre ňu vraj dopriať „zdravú matku pre svojho syna“.

Adele sa jednoducho rozhodla pre zmenu

Talentovaná 31-ročná britská speváčka prešla úplnou premenou svojej postavy. Na dovolenke v Anguille (Karibik) so svojimi priateľmi Jamesom Cordenom a Harrym Styles sa umelkyňa nečakane stretla s jednou z jej fanúšičiek. Obe ženy sa rozprávali, pričom fanúšička detaily ich rozhovoru neskôr prezradila médiám. Adele jej vraj prezradila, že schudla „okolo 45 kilogramov“.

https://instagram.com/p/B4A3cg4ASSV/

Podľa informácií časopisu PEOPLE Magazine z 15. januára 2020 nie je chudnutie Adele spojené iba s estetickými kritériami. Umelkyňa začala dodržiavať prísnu diétu, ktorú kombinuje s fitness tréningami a Pilatesom.

„Je ľahké sústrediť sa iba na chudnutie, ale je potrebné pozerať sa ďalej. Adele došla do bodu, keď sa necítila dobre. Vedela, že potrebuje niečo zmeniť, pretože chce byť najzdravšou matkou,“ uviedol zdroj blízky známej speváčke.

Prečítajte si tiež:
Britney Spears je už len svojím vlastným tieňom. Pozrite si jej bizarný tanec

Zmena, ktorá jej zachránila život

„Skutočne sa sústredila na tú stránku chudnutia, aby mohla čo najlepšie vyliečiť svoje telo. Nerobila to len preto, aby schudla a vyzrala dobre. Úbytok na jej váhe spôsobilo aj to, že prestala piť alkohol a začala jesť skutočné jedlo,“ dodáva zdroj blízky speváčke. Z tejto informácie je viac ako jasné, že speváčka konzumovala množstvo polotovarov, ako aj to, že sa stravovala v reštauráciách rýchleho občerstvenia.

Chudnutie bolo pre Adele preto akýmsi „bonusom“ k jej zmene životného štýlu. „Ale miluje svoju fyzickú premenu. Má viac sebavedomia, oblieka sa inak a zdá sa šťastnejšia. Je to nová žena, ale s rovnakým zmyslom pre humor,“ uviedol zdroj.

Speváčka Adele by mala vydať nový album v roku 2020. Po takmer piatich rokoch ticha sa speváčka vyjadrila, že je „šťastná a netrpezlivá, čo jej budúcnosť prinesie“.

Čítajte tiež:

FOTKA: Rihanna bez make-upu s hnisavým akné

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií