fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aktuálne: Špecializovaný trestný súd dnes rozhodol o Monike Jankovskej

Špecializovaný trestný súd dnes v Banskej Bystrici dnes rozhodoval o bývalej štátnej tajomníčke Monike Jankovskej a aj o sudkyni Denise Cvikovej.

Máte tip? napíšte nám mailom

Špecializovaný trestný súd dnes v Banskej Bystrici dnes rozhodoval o bývalej štátnej tajomníčke Monike Jankovskej a aj o sudkyni Denise Cvikovej. Obidve totiž požiadali o prepustenie z väzby. Vo väzbe sú stíhané od 11. marca, po tom čo príslušníci Národnej kriminálnej agentúry v putách vyviedli Moniku Jankovskú v putách z jej bytu.

Monika Jankovská ostáva vo väzbe Denisa Cviková nie

Monika Jankovská ostáva vo väzbe, rozhodol dnesl o tom Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici. Denise Cvikovej vyhovel a bude stíhaná na slobode.

Marian Kočner mal komunikovať s viacerými bratislavskými sudcami

Cez aplikáciu Threema mal Marian Kočner komunikovať s Monikou Jankovskou a s viacerými bratislavskými sudcami, z ktorých viacerých v stredu obvinili z trestných činov korupcie, marenia spravodlivosti a zasahovania do nezávislosti súdu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj topky

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií